Haber Detayı
24 Mayıs 2016 - Salı 19:25
 
Rıdvan Dilmen hakkında hastaneden açıklama yapıldı!
Geçtiğimiz perşembe günü Sabah gazetesindeki köşe yazısında hasta olduğunu kamuoyuna duyuran Rıdvan Dilmen, bugün Liv Hospital’da ameliyat masasına yattı. Sabah 09.00’da başlayan ameliyat 3 saat sürdü.
- Haberi
Rıdvan Dilmen hakkında hastaneden açıklama yapıldı!

 

Hastaneden yapılan açıklamada, ” Rıdvan Dilmen’in sağ bademcikte hücresel dönüşüm kuşkusu sebebiyle bademciği çıkartıldı ve bölgesel lenf bezleri önlem amacıyla temizlendi. Sayın Dilmen’in patoloji sonucuna göre ek tedavi alıp almayacağına karar verilecektir. Liv Hospital’da gerçekleştirilen ameliyat son derece başarılı olup birkaç günlük istirahatı takiben Sayın Rıdvan Dilmen günlük hayatına dönüş yapabilecektir” denildi.

Rıdvan Dilmen, hastalığını şu ifadelerle duyurmuştu:

“Siz değerli okuyucularımın bilmesini istediğim bir durum var. Muhtemelen birkaç gün içerisinde duyurulacak bir rahatsızlığım mevcut. Boynumda bir rahatsızlık tespit edildi. Önce siz bilin istedim. Güçlü kalıp dualarınızla 3 ay sürecek iyi bir tedavi dönemiyle bu yaz yazılarımla sizlerle birlikte olacağım. Tekrar mutlu ve sağlıklı bir şekilde sizlerle olmak tek dileğim. Biz de doktorlarımız sayesinde çalışacağız, inşallah toparlayacağız. Dualarınızla iyi olacağımı biliyorum. Her şey Allah’tan… Sizlerin desteğiyle biz de çalışacağız, güçlü olacağız. Herkese sevgiler, sağlıklı günler.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rıdvan, Dilmen, hakkında, hastaneden, açıklama, yapıldı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı