301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Mayıs 2018 - Cuma 16:48
 
Rıza KocaoğluʹBöyle algılanması beni de üzmüştürʹ
Göztepe - Galatasaray maçının ardından Başkan Mustafa Cengizʹin basın mensuplarına açıklamada bulunduğu esnada canlı yayına dahil olan ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu, yazılı bir açıklama yaptı.
ASTROLOJİ Haberi
Rıza KocaoğluʹBöyle algılanması beni de üzmüştürʹ

Sosyal medyadan Galatasaray maçı sonrası yaptığı konuşma ve hareket üzerine büyük tepki alan oyuncu Rıza Kocaoğlu bir açıklama yaptı.

Instagram hesabından bir mesaj yayınlayan Kocaoğlu, şu ifadeleri kullandı: ˮBeni tanıyan herkes Göztepe sevgimi hemen hemen her alanda dile getirmeye çalıştığımı çok iyi bilir. Galatasaray Başkanı Sayın Mustafa Cengizʹin basın mensupları ile yaptığı sohbet arasında yaptığım konuşmanın amacımın dışında algılanması herkes gibi beni de derinden üzmüştür. Bu bağlamda Sayın Başkanʹa da, samimiyet ve iyi niyetimi anladığı, bunu açıklamasında vurguladığı için ayrıca teşekkür etmek isterim. Son kez vurgulamakta fayda görüyorum ki, yapmış olduğum konuşmanın hiçbir camiayı veya bireyi kırmak ya da üzmek gibi bir amacı kesinlikle yoktur.

ˮYAPICI OLAN GALATASARAY TARAFTARINA TEŞEKKÜR EDERİMˮ

Bu süreçte yapıcı davranan sağduyulu Galatasaray taraftarına, Sebahattin Şirinʹe, Göztepe taraftarına ve İsmail Kocaoğluʹna teşekkür ederim. Dünyaʹya barış ve kardeşlik ilkesiyle bakan biri olarak, yine bu süreçte yanımda olup barışı, kardeşliği ve sağduyuyu kamuyouna telkin eden, başta Pepe Metin olmak üzere Fenerbahçe tribününe, Beşiktaş Çarşı grubuna, Sakaryalı, Bursalı, Karşıyakalı, Ankaragüçlü, Trabzonlu ve adını saymayı unuttuğum diğer takım taraftarı olan tüm dostlara teşekkürü borç bilirim.ˮ 

Kaynak: Editör:
Etiketler: rıza kocaoğlu, galatasaray, göztepe
Yorumlar
Haber Yazılımı