Haber Detayı
01 Ağustos 2017 - Salı 14:03
 
Şahin Özer dava açmaktan vazgeçti!
Prostat kanserine bağlı böbrek yetmezliği nedeniyle aramızdan ayrılan müzisyen ve şarkıcı Harun Kolçak’ın ölümünün üzerinden yaklaşık 10 gün geçerken, babası aktör Eşref Kolçak çarpıcı açıklamalarda bulunmuş ve İbrahim Tatlıses ile yapımcı Şahin Özer'i suçlamıştı.
MAGAZİN Haberi
Şahin Özer dava açmaktan vazgeçti!

90 yaşındaki Eşref Kolçak, oğlunun albümlerini çıkarmayan yapımcıların savsaklayan tavırları nedeniyle de üzüldüğünü belirtirken, İbrahim Tatlıses ve Şahin Özer’e çok sert ifadelerle yüklenmişti.

Şahin Özer, dün hakkında ağır sözler sarf eden acılı baba Eşref Kolçak'ı mahkemeye vereceğini açıklarken bugün yaptığı bir açıklama ile bu kararından vazgeçtiğini duyurdu.

DAVADAN VAZGEÇTİ

Özer yaptığı açıklama ile dava kararından vazgeçtiğini şu cümlelerler ifade etti." Sevgili Dostum'a Allah'tan rahmet dileyip,acılı babasının şahsıma söylediği kırıcı sözden dolayı Babası'nın yaşına,geçmiş kariyerine istinaden vicdanım el vermediği için üzüntülü bir anında söylenmiş bir kelime olarak kabul ediyor, mahkemeye verme kararımdan vazgeçtiğimi sizlerle paylaşıyorum. Duyurulur." 

Kaynak: Editör:
Etiketler: şahin özer, eşref kolçak, harun kolçak, mahkeme
Yorumlar
Haber Yazılımı