301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Nisan 2016 - Cumartesi 11:51
 
Semih Öztürk ve fanları hodri meydan diyor!
Survivor’a katıldığı günden beri tavrını hiç bozmayan ve adeta ülke gündemini değiştirecek Çılgın Fanlara sahip olan Semih Öztürk, yarışmada hodri meydan dedi.
MAGAZİN Haberi
Semih Öztürk ve fanları hodri meydan diyor!

 

Survivor adasında nasıl profesyonel bir yarışmacı olunduğunu adeta üzerine basa basa gösteren Semih’in bu tavırları kendisini çekemeyenleri adeta çılgına çevirmeye devam ediyor.

Sosyal Medya’da bir çok ünlünün bile sahip olamadığı hayran kitlesine sahip olan Semih Öztürk, bir çok insanı kıskandırmaya devam ediyor. Gönüllülerin ilk dokunulmazlık oylamasında Survivor tarihinin en çok oy oranına sahip olan Semih, arkasından ne kadar güçlü Çılgın Fanlar olduğunu adeta gözler önüne serdi.

Yarışmanın başından bu zamana kadar kendisine yapılan bütün haksızlıklara karşı göğüs germeyi başaran Semih Öztürk, geçen hafta Ünlüler takımına dahil olmuştu.

Gönüllüler takımında Gizem Kerimoğlu hariç diğer yarışmacılar ile birlikte, Zafer Mete’ninde kendisine haksızca hakaretler savurmasının ardından, Zafer’in agresif tavırlarının devam etmesi ve yarışmadan diskalifiye olması, gönüllüler adasından Semih Öztürk’ün üzerine yapılan oyunların devam etmemesi adına Acun Ilıcalı Sosyal Medya’dan gelen tepkiler üzerine olması gerek ki Semih’i Ünlüler adasına almak zorundan kaldı.

Zafer’in diskalifiye olmasının ardından Semih’in Çılgın Fanları sosyal medya’da,  Acun Ilıcalı tarafından söz konusu kararların açıklandığı konsey sonrası Semih Öztürk, kısa sürede Twitter’da zirveye çıktı. twitter TT (trending topics) listesinde dünya gündemine girerek adeta rekor kırdı.

HakDavamızSemihÖztürk

Hemen hemen hergün açtıkları hastag ile twitter TT (trending topics) listesine girmeyi başaran Çılgın Fanlar Semih Öztürk ve Fanlarının ne kadar güçlü olduğunuda gösteriyorlar.

İktidarı eleştiren yazıları ile   T24 köşe yazarı Perihan Mağden Survivor programındaki Semih Öztürk’ü yazısına taşımıştı. Yazısında “Zira adada bizi Tayyip amcasının miniskül bir kopyası bekliyor” diyen ve Semih’e hakaretler savuran Mağden’in yazısı kısa sürede büyük tepki aldı, kısacası yazdığına yazacağına pişman oldu. Yazıya karşılık Semih’in Çılgın Fanları hemen devreye girerek SemihÖztürk YanlızDeğildir hashtag’ini kısa sürede TT listesine sokmayı başardılar.

İlerleyen süreçte Survivor’da izleyiciyi ne gibi süprizler bekliyor izleyelim görelim. Ama Semih Öztürk’ün asla geri vites yapmayacağı bilinmekte.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Semih, Öztürk, ve, fanları, hodri, meydan, diyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı