Haber Detayı
08 Eylül 2017 - Cuma 22:35
 
Serap Paköz,11 yıllık acıya son verdi
11 yıl evvel hunharca katledilen Büşra ve Tuğçe'nin katilleri bulundu.
GÜNDEM Haberi
Serap Paköz,11 yıllık acıya son verdi

Tv 8 de yayınlanan Gerçeğin Peşinde programında 11 yıl evvel 10 yaşında cinayete kurban giden Büşra ve Tuğçe'nin cinayeti çözüldü.

Balıkesirʹin  Savaştepe İlçesi Karacalar Mahallesiʹnde, okula giderken kaybolduktan 44 gün sonra bir menfezde cesetleri bulunan ilkokul öğrencileri 10 yaşındaki Büşra Karabacak ve aynı yaştaki kuzeni Tuğçe Yıldırımʹın katil zanlıları 11 yıl sonra bulundu.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADILAR 

TV8 ekranlarında Serap Paközʹün sunumuyla ekrana gelen ʹ Gerçeğin Peşindeʹ programında bir  süredir işlenen konu, nihayet çözüldü. 11 yıldır çözülemeyen cinayetin canlı yayında çözülmesi hem Serap Paközʹü hem de Büşra ve Tuğçeʹnin ailesini gözyaşlarına boğdu.


TIRNAK ALTI MATERYALLERİ CİNAYETİ ÇÖZDÜ

Tırnak altı metaryallerindeki dokularla DNA örneklerinin karşılaştırılması sonucu çözülen cinayette Serap Paköz, cinayetle ilgili adli tıp raporunu açıkladı. Rapora göre kuzenlerin cinayetiyle ilgili alınan DNAʹların  Seyhan Y. ve kardeşi Ayhan Y.ʹye ait olduğu belirlendi.  Balıkesir polisi cinayetlerle ilgili biri kadın 6 kişiyi gözaltına aldı.  Cinayetin aydınlatılması sonrası herkesin birbirine şüphe ile baktığı köyde herkes derin ˮohˮ çekti. 
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Serap Paköz,gerçeğin peşinde, tuğçe , büşra, cinayet
Yorumlar
Haber Yazılımı