301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
16 Kasım 2017 - Perşembe 23:14
 
Snapchat'te Türkiye'ye özgü içerik
Snapchat, dantel, Türk kahvesi gibi stickerları kullanıma sokarak Türk kullanıcılarını kendine çekmeye çalışıyor.
TEKNOLOJİ Haberi
Snapchat'te Türkiye'ye özgü içerik

Son dönemde sosyal medya kullanıcıları tarafından yeteri kadar ilgi görmeyen Snapchat, durumunu biraz olsun düzeltmek için ülkelere özel güncellemeler yapmaya başladı. Bu güncellemeler arasında 80 milyon nüfusu olan ülkemiz de nasiplenmiş gözüküyor. Yalnızca Türkiye’ye özel olarak stickerlar paylaşan Snapchat, dantel, Türk kahvesi gibi stickerları kullanıma sokarak Türk kullanıcılarını kendine çekmeye çalışıyor.

Bundan sonra Snap atarken kendi ülkemizin kültürüne ait stickerlarla paylaşımlarımızı süsleyebileceğiz. Diğer ülkelerde olduğu gibi kendi ülkemize özgü bir takım kültürel sticker ve emojileri görmek çok güzel oluyor.

Nasıl Kullanırım?

Ülkemize özel olarak tasarlanan bu stickerları kullanmak son derece basit. Paylaşmak istediğiniz bir fotoğraf veya videoyu hazırladıktan sonra sticker ikonuna tıklamanız yeterli olacak. Bu sticker alanında ülkemize ait olanları bularak paylaşımlarınıza ekleyebileceksiniz.

Hem Android hem de iOS kullanıcıları için yayınlanan bu yeni güncelleme ile ülkemizin dışında evrensel olarak bazı etiketler geldi. Bunlar, saat, pil durumu gibi etiketlerden oluşuyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: snapchat, teknoloji, yeni sticker
Yorumlar
Haber Yazılımı