Haber Detayı
18 Mayıs 2016 - Çarşamba 13:15
 
Survivor adasında eski dost düşman mı oldu!
Survivor 2016'ya gönüllüler takımında sergilediği performansla damga vuran Gizem Kerimoğlu, Serkay ve Damla ile çıktığı eleme oylamasının ardından adaya veda eden isim oldu.
MAGAZİN Haberi
Survivor adasında eski dost düşman mı oldu!

Gizem Kerimoğlu Survivor'a veda ettiği ada konseyinin hemen ardından Survivor şampiyonluğunu kazanmasını istediği ismin Yunus Günçe olduğunu itiraf etti.

Survivor'daki son konseyinde yaptığı konuşmada Survivor'da hikayesi olan yarışmacılardan olduğunu ve önceden yazılmayan bu hikayede kahraman olduğunu söyledi. Survivor'dan çok şey öğrendiğini ve daha güçlü biri olarak ayrıldığını söyleyen Gizem Kerimoğlu, gönüllüler takımı ile vedasında sadece hoşçakalın dedi ve kimseyle tokalaşmadan ayrıldı. Konsey sonrası verdiği röportajda merak edilen soruları yanıtlayan Gizem Kerimoğlu, konseye gelirken çantamı hazırlayıp, adada son bir kez dolaştığını söyledi. Gizem Kerimoğlu elenişi ile ilgili de 'doğru zaman buymuş' dedi. Yaşadılarından büyük dersler çıkardığını özellikle belirten Gizem Kerimoğlu, bir üst model olarak dönüyorum dedi.

 

 

Gizem Kerimoğlu'nun bu açıklamaları sonrası  eski dost düşman mı oldu  yorumları yapıldı.Yarışmanın başından beri Semih Öztürk'le birlikte hareket eden ve kendi grubu içinden istenmeyen kişi ilan edilen Kerimoğlu ile Semih Öztürk'ün arası Semih Öztürk'ün Ünlüler takımına geçmesinden sonra değişmeye başlamış adaların birleşmesi sonrasında ise tamamen kopma noktasına gelmişti.

Gizem Kerimoğlu'nun aylar boyunca birlikte yol aldığı grup arkadaşı Semih Öztürk'e konseyde elendikten sonra veda etmemesi ve survivor yarışmasında Semih dışında Yunus Günçe'ninde şampiyon olmasını istediğini açıklaması sosyal medyada adeta şok etkisi yaptı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Survivor, adasında, eski, dost, düşman, mı, oldu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı