Haber Detayı
15 Temmuz 2016 - Cuma 18:25
 
Taktakıştır Giy Yakıştır mat rujları inceledi!
BLOGGERLAR Haberi
Taktakıştır Giy Yakıştır mat rujları inceledi!

Merhabalar,

 

Bugün the balm markasına ait mat rujlar hakkında yorumlarımı paylaşacağım.

 

Bildiğiniz gibi bu aralar mat rujlar aşırı popüler ve gerçekten rujunuzun bulaşmasını sevmiyorsanız bu mat rujlar dudaklara sabitlenmesi ve bulaşma yapmaması ile harika bir özelliğe sahip!

 

 

Bende mat ruj'ların en büyük hayranlarından biriyim, ve kozmetik sektöründe oldukça popüler bir marka olan the balm da bu mat ruj trendine ayak uydurarak kendi mat rujlarını piyasaya sürdü, çıktığı günden beri aşırı aşırı ilgi gören bu rujlar hakkında olumsuz bir yön daha henüz duymadım ve merakıma yenik düşerek bende ''sincere'' isimli olan gül kurusu rengini satın aldım.

 

 

Seride toplamda 12 renk var.

 

 

 

Kalıcılığı gerçekten çok başarılı, anca yağlı bir gıda tüketiminde iç kısımlarda soyulma oluyor fakat onun dışında hiç bir şekilde dudaktan çıkmıyor.

 

Bir de sincere asıl rengini elde edebilmek için tek kat sürmeniz lazım çünkü iki veya üçüncü katı geçtiğiniz takdirde rengi koyulaşıyor, daha kahve alt tonlu oluyor.


 

Bunlar dışında matlaşması 2-3 dakika sürüyor ve hiç bir şekilde dudak çizgilerinize dolmuyor tazeleseniz bile parça parça durmuyor.

 

 

Dudakta duruşu da üstteki resimde gördüğünüz gibi, eğer mat ruj arayışındaysanız kesinlikle the balm rujları tercih etmenizi öneririm ben diğer renklerini de almayı düşünüyorum.

 

Gratis mağazalarında satışı mevcut.

İndirimsiz fiyatları 35.90 indirimde ise 20.90 tl'ye kadar inebiliyorlar.

 

Okuduğunuz için teşekkür ederim,

Sevgiler..

Kaynak: Editör:
Etiketler: Taktakıştır, Giy, Yakıştır, mat, rujları, inceledi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı