301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Ocak 2019 - Cumartesi 11:53
 
Tel Kırma Malzemeleri Nelerdir?
- Haberi
Tel Kırma Malzemeleri Nelerdir?

Tel Kırma Malzemeleri

Tel kırma yöresel kumaşlara işlenen ve genel olarak tül ve gözenekleri sayılabilen işleme sanatıdır. Bartın’a özel geleneksel bir sanattır. Geleneksel olarak el dokumalarını barındıran tel için özel olarak Bartın Teli adı altında üretimler yapılmaktadır.

Bu sanatla ilgilenen bireyler çeşitli aksesuarların ve malzemelerin arayışı içerisinde olmaktadırlar. Bu aksesuarların yanı sıra yine bu sanat dair her şeyi içerisinde barındıran kitap ve dergiler kullanıcılara bu kategoride oldukça yardım sağlamaktadır.

Tel Kırma Teknikleri

Kategorisinde uzman kişiler tarafından hazırlanan ve kullanıcıların tel kırma sanatına yönelik her konuda bilgi, fikir sahibi olarak rahatlıkla işlemeler yapabilmesini amaçlayarak buna olanak sağlayan dergi ve kitaplar Goblen sitesinde online olarak satışa sunulmaktadır.

Tüm teknikleri içerisinde barındıran bu kaynaklara ve bu sanata dair gereken tüm araç ve gereçleri içerisinde geniş bir ürün yelpazesi barındıran https://www.goblen.com/tr/bartin-tel-kirma--k adresinde sizleri beklemektedir. Sizlere önerdiğimiz bu adres ile beraberinde bu sanata dair her konu hakkında bilgi sahibi olabilecek ve rahatlıkla uygulamalar yapabileceksiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tel, Kırma, Malzemeleri, Nelerdir?,
Yorumlar
Haber Yazılımı