Haber Detayı
06 Haziran 2017 - Salı 23:51
 
Terazi burcunun ünlü kadını Pelin Karahan
ASTROLOJİ Haberi
Terazi burcunun ünlü kadını Pelin Karahan

6 Ekim 1984 (31 yaşında), Ankara

 

  • 6 Ekim 1984        
  • Güneş burcu: Terazi
  • Ay burcu: İkizler
  • Elementi: Hava
  • Belirgin fiziksel özelliği: Burcunu yöneten gezegen güzellik Tanrıça’sı Venüs olduğundan bir Terazi burcu olan Pelin Karahan’ın en belirgin fiziksel özelliği; evrenin kendisine sunduğu güzelliğidir.

 

Belirli karekteristik özelliği: Son derece uyumlu,  dengeli, kendinden çok karşısında ki kişiyi düşünen, başkalarının haklarına saygı duyan, ikili ilişkilere önem veren bir yapı.

Başkaları ile iletişim kurmaktan; sürekli bir şeyler öğrenmekten,  magazinden oldukça büyük keyif alabilir. Entelektüel bir kişi olup neredeyse her konu hakkında üzerinde fikir beyan edebilecek bilgi birikimine sahiptir. Bilgiden duygusal olarak beslenir.

Merkür’ü de Terazi burcunda olduğundan; doğuştan bir “diplomat” diyebilirim. İkili ilişkilerinde sözlü iletişim ustasıdır adeta. Bu gelişmiş özelliğini diplomaside de oldukça başarı ile kullanır.

Venüs’ünün Akrep burcunda oluşu; Pelin Karahan’a gizemli bir yapı verir.

Güzelliği ile adeta büyüler.  Son derece çekici bir özellik kazandırır kendisine Venüs’ünün Akrep’te oluşu.

Aşkları da tutkulu yaşar ve aşkta kıskançlıklar gösterebilir.

Hayatının başka alanlarında son derece uyumlu olmakla birlikte; aşk söz konusu olduğunda oldukça hırslı olabilir. Sevdiklerini asla paylaşamaz ve sevgi konusunda derin aşk deneyimleri yaşayabilir. Tutku ile bağlanır.

Genelde uyumlu bir kişi olmakla birlikte özellikle söz konusu olan konular adalet ve hukuksal konular olduğunda oldukça gözü pek bir savaşçı olabilir. Kesin ve katı kuralları uğruna savaşabilir. Bu uğurda ciddi savaşlar verebilir…

 

 

 

Astrolog: Özlem Çetinkaya YILMAZ

Danışmanlık: ozlemce@outlook.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: pelin karahan, terazi burcu, ünlü kadın,astroloji, burçlar
Yorumlar
Haber Yazılımı