Haber Detayı
25 Aralık 2016 - Pazar 12:21
 
Tom Cruies'lu The Mummy'nin kamera arkası
2017 de vizyona girecek olan başrolünü Tom Cruies'un oynadığıThe Mummy'nin kamera arkası görüntüleri hayli ilginç
KÜLTÜR&SANAT Haberi
Tom Cruies'lu The Mummy'nin kamera arkası

9 Haziran 2017 vizyona girecek olan Yönetmenliğini  Alex Kurtzman yaptığı başrollerini Tom Cruise, Annabelle Wallis, Russell Crowe paylaştığı The Mummy filminin kamera arkası görüntüleri yayınlandı.

Filmin hikayesi 

İlki 1932 yılında çekildikten sonra beyazperdede kendine hatırı sayılır bir yer edinmeye başlayan Mumya hikayeleri, uzun bir aradan sonra, 1999 yılında bu kez Stephen Sommers'ın kamerasıyla yeniden izleyiciyle buluşmuştu. Universal Stüdyoları orijinal 'The Mummy'i bir yeniden çevrimle tekrar canlandırma yoluna gitti ve yönetmen olarak Mama (2013) filminin genç yönetmeni Andrés Muschietti'yi seçti. Senaryo koltuğundaki isimler ise Billy Ray (The Hunger Games) ve Jon Spaiths (Prometheus).
Sıkıca mühürlenmiş olan antik bir mezar yüzyıllardır unutulmuş bir çölde yatmaktadır. Ancak askeri bir operasyon sonucu keşfedilir ve açılır. Zamansız bir şekilde hayatı elinden alınan antik kraliçenin ruhu da uyanmış olur. Yüzyıllar boyunca büyüyen öfkesiyle günümüze uyanan kraliçe insanlığa boyun eğdirmeye ve kendisine yapılanları ödetmeye kararlıdır.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: the mummy, tom cruise, kamera arkası , back stage
Yorumlar
Haber Yazılımı