301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Mart 2019 - Perşembe 01:15
 
'Tomorrowland Festivali'ne Hazır mısınız?
- Haberi
'Tomorrowland Festivali'ne Hazır mısınız?

Hepimizin kendine has bir eğlence anlayışı vardır. Kimimiz çılgınlığın ve adrenalin ile dolun etkinliklerin içerisinde, kimimiz ise zevkimize uygun bir müziğin ve daha tenhaların içerisinde eğlenceyi buluruz. Ancak hepimiz eğlence konusunda sınırları zorlamayı severiz. Ülkemizin dışında da binlerce aktiviteler, festivaller ve geleneksel eğlenceler kutlanmaktadır. Bu etkinliklere katılım sağlamak artık Tripoki ile çok kolay. Örneğin tüm dünyanın dört gözle beklediği, bu yıl 14.sü kutlanacak olan Tomorrowland Festivali… Başlarda sadece Avrupalıların kutlamakta olduğu bir festival olsa da günümüzde tüm dünyaca takip edilen ve katılımı sağlanan bir etkinlik olması sebebi ile bilet bulmak oldukça güç. Ancak Tripoki ile değil!

 

Belçika’da kutlanman ve hayalleri bile zorlayacak kadar geniş bir eğlence alanına sahip olan Tomorrowland Festivali için ihtiyacınız olan biletleri bu linkten faydalanarak temin edebilirsiniz. Üstelik sadece biletleri satın almak ile kalmayacaksınız. Tomorrowland Festivalinde ihtiyacınız olacak olan birçok fırsatı da yakalayabileceksiniz. Bu festivalde nerelere gidilmeli? Kesinlikle görülmesi ve katılım sağlanması gereken aktiviteler nelerdir? Yanınıza alınması gerekenler nelerdir? Tüm bunların cevaplarını Tripoki sitesinde bulabileceksiniz. Hatta size özel olarak hazırlanmış olan onlarca farklı seçeneğe sahip paketleri değerlendirerek, eğlence anlayışınıza yakışan şekilde turunuzu tamamlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken paketlerin içerisinden hangisini seçeceğinize karar vermek olacaktır. Sonrasında valizinizi hazırlayıp dünyaca kutlanan bu çılgın eğlenceye kolayca dahil olabilirsiniz. Sevdiğiniz özel insan ile ya da dilerseniz tek başınıza... Tomorrowland Festivali içerisinde yer almak sizin de hakkınız.

 

Belçika’nın Brüksel ile Antwerp arasında kalan ve Boom olarak isimlendirilen koskocaman bir alana kurulan bu festivalde birçok sürpriz sizleri bekliyor. Bunlardan sadece bir tanesi: ‘Dreamville’ adı verilen ses ve ışık gösterileri ile sürdürülmekte olan ve bu zamana kadar hiç içinde bulunmadığınız bambaşka bir atmosfere tanıklık edebilmektesiniz. Aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabileceğiniz ve bütçenize dost çözümler ile dünyanın ilgisini çeken, bilet bulmanın zor olduğu birçok etkinliğe kolayca katılım sağlayabilme fırsatı bulabileceğiniz  https://www.tripoki.com/tr/tomorrowland adresi sizleri bekliyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 'Tomorrowland, Festivali'ne, Hazır, mısınız?, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı