Haber Detayı
28 Kasım 2017 - Salı 15:24
 
Tuğkan'dan 'Geber' klibi
Müzik dünyası içten sözleri ve naif yorumuyla yepyeni bir genç isimle tanışıyor; Tuğkan 'Geber' şarkısıyla dikkat çekiyor şimdi ise “Sen Benim”le hikaye devam ediyor
MÜZİK Haberi
Tuğkan'dan 'Geber' klibi


 

Tuğkan, 2016 yılının sonlarında YouTube üzerinden paylaşmaya başladığı ev kayıtlarıyla kısa sürede hatrı sayılır bir dinleyici kitlesine ulaştı. Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda eğitimini sürdüren henüz 20 yaşındaki genç sanatçı Tuğkan, şarkılarında samimi sözlerinin yanı sıra buğulu melodileriyle de dikkat çekiyor.
 

“Geber” isimli şarkısıyla çok kısa sürede YouTube’da milyonlarca izlenme alan Tuğkan’ın sosyal medyada büyük ses getiren bu şarkısının sözleri ve bestesi kendisine ait. Düzenlemesi Görkem Yenilmez tarafından hazırlanan şarkı, uzun süredir Tuğkan’ı takip eden dinleyiciler için şimdi Sony Music Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlar ve radyolar aracılığıyla müzikseverlele buluştu.

Video klibiyle de TuğkanVEVO YouTube sayfasında dinleyicilerin beğenisine sunulan şarkının video klibi Anadoluhisarı’nda Ozan Ozan yönetmenliğinde çekildi. Duygusal klipte çıkmaza giren bir aşk hikayesi gözler önüne seriliyor.
 

 

1 Aralık’ta dinleyicilerle buluşacak olan Tuğkan’ın yeni şarkısı “Sen Benim”de ise hikayenin devamını izleyeceğiz.

GEBER

Delirmiyorsam, geçmişim yüzünden,
Gelir diyorlar bir gün gidenler,
Aklın varsa sen geri dönme
İhanetin daha keskin o güzel gözünden

Nefret dolu bakışlarla mutluluğunu izledim,
Kıskandım deli gibi çoğu zaman ölmeni istedim,
Nasıl böyle umursamaz bir şeytana dönüştün
Öylece sevdiğim kadının gidişini izledim
Geber...

Kaynak: Editör:
Etiketler: tuğkan, geber, sony music
Yorumlar
Haber Yazılımı