Haber Detayı
13 Ekim 2017 - Cuma 10:16
 
Türkiye’nin Yeni Tanıtım Gücü 'Kalbimin Sultanı'
Türk/Rus ortak yapımı “Kalbimin Sultanı” isimli televizyon dizisi Rus enerji devi Gazprom’un çatısı altındaki KIT sinema stüdyosu ve Maya Productions’ı temsil eden Global Connection International Media Group birlikteliği ile ekrana taşınıyor.
KÜLTÜR&SANAT Haberi
Türkiye’nin Yeni Tanıtım Gücü 'Kalbimin Sultanı'

 

Geçtiğimiz gün Sait Halim Paşa konağında dizinin danışman yönetmenliğini üstlenecek dünyaca ünlü Lost ve Prison Break dizilerinin yönetmeni Bobby Roth’un da katılımı ile dizinin tanıtım lansmanı yapıldı.

Osmanlı Sarayı’nda Sultan Mahmut ve Rus kızı Anna’nın aşkını konu alan dizi, Türkiye’de Star TV’de, Rusya’da ise Perviy Kanal’da aynı anda ekrana gelecek .

 

Başrollerinde Trivago reklamlarından aşina yüz Ali Ersan Duru ile güzelliği ile dikkat çeken ve büyük ihtimal dizi sonrası Türkiye’nin gözde oyuncularından olacak olan Rus oyuncu  Alexandra Nikiforova’nın yer aldığı projede yönetmen koltuğunda ise Kerem Çakıroğlu  oturuyor.

Dizinin sürprizi ise uzun süredir ekranlardan uzak kalan Itır Esen’in   AYŞE SİNE PERVER SULTAN rolü ile tekrar ekrana dönmesi olacak…Bir Türk dizisi  aynı zamanda  ilk defa  250 milyonun üzerinde bir  izleyici kitlesine ulaşmış olacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: kalbimin sultanı, rus türk ortak yapım, Bobby Roth,Ali Ersan Duru
Yorumlar
Haber Yazılımı