Haber Detayı
29 Ağustos 2017 - Salı 13:42
 
Vatan Şaşmaz son yolculuğuna uğurlandı
Geçtiğimiz Pazar günü lüks bir otelin 10'uncu katında Filiz Aker tarafından tabancayla öldürülen Vatan Şaşmaz son yolcuğuna uğurlandı.
MAGAZİN Haberi
Vatan Şaşmaz son yolculuğuna uğurlandı

Sırtından 4 kurşunla vurularak öldürülen ünlü sunucunun  Güzeltepe Birlik Camii'de kılınan öğlen namazından sonra  Şaşmaz'ın cenazesi ÇengelköyMezarlığı'nda toprağa verildi.

EŞİ VE ANNESİ GÖZYAŞLARI İÇİNDE

Güzeltepe Birlik Camii'nin avlusu namaza yaklaşık bir saat kala dolmaya başladı. Vatan Şaşmaz'ın annesi Safiye Şaşmaz ve eşi Yasemin Adalı’nın ayakta durmakta güçlük çektiği görüldü. Anne Şaşmaz ile eşi Adalı, burada bir sandalyede otururken gözyaşlarını tutamadıkları görüldü.

Oldukça bitkin olan Yasemin Şaşmaz'ın kayınvalidesi Safiye Şaşmaz ile el ele tutuşarak töreni beklediği görüldü.

DOĞACAK BEBEĞİ ERKEK

Melike Öcalan, cenaze töreninde yakın arkadaşı Vatan Şaşmaz'la ilgili konuştu. Öcalan"Çok çalışkan, ailesine bağlıydı. Eşini çok sevdiğini biliyorum. Son dönemlerde yaptığımız konuşmalara göre bebek istediğini biliyorum. Doğru ve iyi bir evliliği vardı. Bebeğinin cinsiyeti erkekti. Bu konuşmayı yapmak benim için çok zor. Bir otel odasında her şey göründüğü gibi olmayabilir. Bu insan tanınmış biri. Eşini, ailesini ve doğacak bebeğini korumak için tabii ki ortada bir yerde görüşemez. Mutlaka iyi niyetiyle, korumak için gitmiştir. Tüm Türkiye'nin başısağolsun" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: vatan şaşmaz, cenaze töreni
Yorumlar
Haber Yazılımı