Haber Detayı
06 Ocak 2017 - Cuma 15:22
 
Vatanım Sensin'de tüyleri diken diken eden fragman!
TV&MEDYA Haberi
Vatanım Sensin'de tüyleri diken diken eden fragman!

Kurtuluş Savaşı dönemine ışık tutan Vatanım Sensin dizisinin bu hafta ekrana gelecek olan yeni bölümünde Halide Edip'in tüyleri diken diken eden konuşması diziye damga vuracak. Cevdet sırtından vurduğu Tevfik'i görünce nasıl bir tavır sergileyecek? Duygusal anların yaşanacağı Vatanım Sensin 11. yeni bölüm fragmanı ile 12 Ocak Perşembe akşamı ekrana gelecek.

Perşembe akşamları ekrana gelen Vatanım Sensin 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yılbaşı haftası olmasından dolayı bir hafta ertelenen Vatanım Sensin 11. bölümde kadın kahramanlarımız arasında yer alan Halide Edip'in kurtuluş savaşında halka seslenişi ekrana gelecek. Tüyleri diken diken eden konuşma izleyenlere duygusal anlar yaşatacak. Öte yandan Vatanım Sensin 11. yeni bölümde Cevdet sırtından vurduğu Tevfik'i görünce nasıl bir tavır takınacak? 

Başrollerinde Hali Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak, Senan Kara, Şebnem Hassanisoughi ve Baki Davrak gibi usta isimlerin yer aldığı Vatanım Sensin 11. yeni bölüm fragmanı ile 12 Ocak Perşembe akşamı Kanal D ekranında...

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: vatanım sensin, fragman , halide edip adıvar
Yorumlar
Haber Yazılımı