301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Yazı Detayı
12 Şubat 2018 - Pazartesi 19:29
 
15-16 Şubat 2018 Güneş Tutulması Bizi Nasıl Etkileyecek?
Özlem Çetinkaya Yılmaz
info@medyaextra.com
 
 

 

16 Şubat 2018’de Ankara saati ile saat 00:05’de 27°07’/Kova burcunda “Parçalı bir Güneş Tutulmasını” yaşayacağız.

 

” MERKÜR 25°49’/Kova”  kavuşumlu “Parçalı bir Güneş Tutulması”, yeni bir takım imzalarının atılacağı ve yeni başlangıçların yapılacağı bir döneme işaret ediyor.

Bu tutulma Merkür kavuşumlu bir tutulma olmakla birlikte; 90 derece Jüpiter/Akrep ve 60 derece Uranüs/Koç etkileşimli bir tutulma olarak gerçekleşiyor.

Dolayısı ile Kova burcunda gerçekleşen bu tutulma bize, teknoloji üzerinden beklenebilecek ani umulmadık haberleri getirebilir.

Kişisel bazda bu sürpriz gelişen haberler; sosyal çevremizden arkadaş gruplarımızdan gelebilir.

Yine teknolojiyi kullanarak gerçekleştirdiğimiz iletişimimizi de konu eden bir tutulma olmakla birlikte;

Ülkeler bazında bakarsak, müttefik olduğumuz ülkeler ile ani, beklenmedik, sürpriz gelişecek teknoloji üzerinden haberleşmeyi de gösteren işaretler var Tutulma haritasında.

Diğer taraftan; Jüpiter/Akrep yükselende yerleşmesinden ve Güneş tutulması ile birlikte 90 derecelik açı kurmasından dolayı

-Güç gösterilerinin yaşanabileceği, sözlü düellolarla iletişim alanında meydan okumaların yaşanabileceği bir tutulma.

Ayrıca, Uranüs ile gerçekleşen 60 derecelik etkileşim ile;

-Ani beklenmedik toplumsal hareketlerde görülebilir.

Bu gezegen kombinasyonlarıyla ayrıca “teknoloji üzerinden gerçekleşebilecek saldırılara da” fırsat verebilir. “siber saldırılar” gerçekleşebilir.

 

Bu Güneş tutulması Kova burcunda gerçekleşiyor. Bir süredir Ay ve Güneş tutulmalarını Aslan-Kova aksında yaşıyoruz.

Dolayısı ile; tutulmalar kadersel olayları anlatırken, kendi irademizle hareket edemediğimiz yerde, evrensel etki ile; bir takım kadersel bitişler yaşanırken, bir takım kadersel başlangıçlara da yer açan bir etki olarak yaşıyoruz tutulmaları.

KOVA: Asi, marjinal, özgürlüklerin önemli olduğu, bütünün hayrına hümanist hareketler, orijinal fark yaratan durumlar yaşanabilir.

Ayrıca kova burcu; kitleleri, keşifleri, reformları, devrimleri,uzayı, başkalarının faydasına yaptıklarımızı, hümanist hareketleri anlatır.

 

Ankara’ya göre çizilen haritada Tutulma 4. eve denk düşüyor.

4.ev: Ev, yaşadığınız yer mekan, vatan toprakları, ebeveynleriniz, kökleriniz ve atalarınız ilgili konular gündem oluşturacağı dönemdir.

 

Güneş Tutulmaları birer Yeniaydır.

Dolayısı ile bitişlerden ziyade başlangıçları anlatır.

Güneş tutulmaları; gökyüzünde Dünya’dan bakıldığında Ay ile Güneş’in kavuşum yaptığı zamanlardır. Yalnız bu kavuşumlara Ay düğümleri de eşlik ettiklerinden kaderseldirler.

Bu nedenle etkileri nedeniyle önemlidirler.

Güneş Tutulmaları Yeniay’lara benzer. Yeni başlangıçlardır. Yepyeni olayların tohumlarının gökyüzüne ekildikleri zamanlardır.

Bu niyetler ve dileklerin veya yapılan bir ilk adım; bu zamanlarda ekilir. Zaman içinde olgunlaşır ve aynı Dolunay’larda olduğu gibi, Ay tutulmaları zamanında o olayların neticeleri görülmeye başlanır.

Ay tutulmalarında ise olaylar olgunlaşmıştır ve artık bir karar aşamasındadır.

 

Tutulma: Güney Afrika, Pasifik, Atlantik ve Antartika’dan izlenecek.

Bu tutulma Türkiye’den izlenmeyecek.

   
   
   

 

 

GÜNEŞ TUTULMASININ ŞİFRELERİ:

 • AY 27°07’/Kova+GÜNEŞ 27°07’/Kova kavuşum MERKÜR 25°49’/Kova bir taraftan 90 derece JÜPİTER   22°31’/Akrep ile, diğer taraftan 60 derece URANÜS 25°23’/Koç. Ankara’ya göre çizilen haritanın 4.evinde.

TUTULMANIN Disp. SATÜRN 06°15’/Oğlak (3.ev)

 • ASC-YÜKSELEN 05°43’/Akrep. ve Disp. MARS 12°24’/Yay (2.ev) 120 derecelik açı ile MC 12°29’/Aslan+ KAD 14°28’/Aslan SRx.
 • MARS 12°24’/Yay (2.ev) 90 derece NEPTÜN 13°18’/Balık (5.ev).
 • JÜPİTER 22°31’/Akrep (1.ev) Disp.  MARS 12°24’/Yay (2.ev)

” MERKÜR 25°49’/Kova”  kavuşumlu “Parçalı bir Güneş Tutulması”, yeni bir takım imzalarının atılacağı ve yeni başlangıçların yapılacağı bir döneme işaret ediyor.

Teknoloji üzerinden iletişim ile ilgili, muhtemelen siber saldırı (Tutulma 90 derece Jüpiter Akrep+60derece Uranüs/Koç) konuları ile ilgili konuların gündem oluşturacağı bir süreç olabileceğini düşünebiliriz.

 

Ankara’ya göre çıkarılmış Güneş tutulması haritasında, tutulma 4.eve düşüyor.

Dolayısı ile muhalefet ve vatan topraklarını, köklerimizi ilgilendiren fark yaratan bir yeni düzenden ve başlangıçtan bahsedebilirim.

Dolayısı ile daha önceden eşi benzeri görülmemiş, çok farklı girişimlerin olacağı bir döneme işaret ediyor bu tutulma.

Dolunay’ın yöneticisi SATÜRN 06°15’/Oğlak (3.ev) düşmesi nedeniyle de; kardeş kuzen gibi yakın akrabalarımızı anlattığı gibi, ülkeler içinde komşu ülkeleri anlatmaktadır. Girişimler ciddi ve sorumluluklarla olumlu bir şekilde gelişir. Dolayısı ile bu alanda kararlılık, sağlamlık ve ciddiyet ile olayların ele alınacağını anlayabiliriz.

SATÜRN’ün kurduğu açılara bakılırsa bu bir mali disiplin, dolayısı ile memurların, güvenlik görevlilerinin halkın kemer sıkma gidi ekonomik tedbirlere maruz kalabileceğini de anlatıyor.

Ayrıca yükselen yöneticisi MARS 12°24’/Yay (2.ev)  para evi olan 2. evde yer almasından dolayı ve MC tepe noktası ile kurduğu 120 derecelik açı ve de NEPTÜN 13°18’/Balık (5.ev) ile kurduğu 90 derecelik açı İle; maddi ve manevi yönden yapılan girişimlerde, başarılı olmakla birlikte, yaşanacak hayal kırıklıkları da eşlik ediyor olacak bu tutulmaya.

Birinci eve yerleşmiş olan JÜPİTER 22°31’/Akrep (1.ev)  tutulma ile kurduğu 90 derecelik açısı ile; imajda olumsuzların egzajere edilerek yansıyacağını, hatta CHİRON ile kurulan 120 desrecelik açının ise şifadan çok bir yara olarak çalışacağını da gösteriyor. Hissedilen yaralar ruhun derinliklerinde hissedilecektir.

16 ŞUBAT 2018  GUNES TUTULMASI TURKIYE

16 Şubat 2018’de Ankara saati ile saat 00:05’de 27°07’/Kova burcunda Türkiye haritasının 9. evinde “Parçalı bir Güneş Tutulması” yaşayacağız.

Merkür kavuşumlu bu Güneş tutulması, yeni bir takım başlangıçların imzalarının atılacağı bir döneme işaret ediyor.

9.ev: Yüksek eğitim, yurtdışı, yabancılarlar ve yabancılarla ticaretler, yüksek eğitim  seyahatler ve mahkemelerle ilgili konular gündeminizi oluşturur.

 • Yüksek eğitim, akademisyenler
 • İlahiyat ve din adamları
 • Yurtdışı ile ticaret, ihracat ve lojistik
 • Seyahatler, deniz aşırı yerler
 • Yurtdışı, yabancılar
 • Hukuk, mahkeme ve hakimler

KOVA: Asi, marjinal, özgürlüklerin önemli olduğu, bütünün hayrına hümanist hareketler, orijinal fark yaratan durumlar yaşanabilir.

Halk:

 • Yüksek eğitim alanında, dini alanda bir kimlik kazanmak amaçlı olarak, organizasyonlar yapılabilir.
 • Halkın kimliğini ortaya koymada, bugüne kadar eşi benzeri görülmemiş farklı bir şekilde bunu ortaya koyacağı gözlenmekte. Türkiye bu konu da yepyeni girişimlerde bulunabilir. Ve bu yeni girişimlerinde “FARK” yaratır.
 • Hukuk ve adalet için halk kendini otaya koyabilir.
 • Yurtdışı ile ticaret konularında ile yeni başlangıçlar
 • Mülteciler konusunda müttefik ülkeler ve organizasyonlar tarafından yaptıkları ile (aldığı sorunluluklarla), takdir görmek istiyor olabilir.
 • Müttefik ülkeler ve üye olunan AB, NATO veya G20 gibi organizasyonlar tarafından ülkenin maddi durumunu değişime uğratacak, yeniden yapılandırmaya götürecek yaptırımlar uygulanabilir.

İKTİDAR İÇİN: 16 Şubat 2018 Güneş tutulması

Türkiye’nin Uranüs’ü ile NEPTÜN exact kavuşumda. Venüs ile de 7 orbluk kavuşumda.

Dolayısı ile bu iktidarın, ani beklenmedik olaylar nedeniyle yaşanacak hayal kırıklıklarına ve diplomatik ilişkilerde “özgürleşme” ihtiyacı içinde olacağını gösteriyor. Dolayısı ile bu diplomatik süreçte beklenmedik gelişen olaylar karşısında köprüler atılabilir.

Bu süreç bazı “maddi” kayıpları da gündeme getirebilir.

16 ŞUBAT 2018  GUNES TUTULMASINDA BURÇLAR

Koçlar ve yükselen Koçlar 11

16 Şubat 2018’de gerçekleşen yılın ilk “Parçalı Güneş Tutulmasını” siz; onbirinci ev olan “sosyal çevreniz” alanında yaşayacaksınız.

Dolayısı ile; sosyal çevreniz, arkadaş gruplarınız, üye olduğunuz dernekler veya kluplerde “bütünün hayrına” olacak işlerin peşinden koşarak, bir takım projeleri  başlatabilirsiniz.

Her zamankinden “farklı ve orijinal” olan  projelerinizi, tutulma sonrası takip eden 6 aylık süreçte ortaya koyabilirsiniz.

Ayrıca kardeşinizin (veya yakın akrabanızın) yüksek eğitimi ile ilgili farklı ve orijinal olan bir dala başlamasını sağlayacak girişimlerde bulunabilirsiniz.

Varsa evcil hayvanınızın sağlığı ile ilgili, bazı önlemler alarak yeni bir yaşam stili belirleyebilirsiniz.

Ayrıca takip eden 6 ay boyunca; eşinizin farklı ve sıra dışı bir hobiye başlama girişimi olabilir.  Bu hobi teknoloji ile ilgili olabileceği gibi ( digital yarışlar v.s.), spor veya dans gibi sanatsal bir faaliyet te olabilir. Yalnız fark yaratan bir hobi olacaktır.

 

Boğalar ve yükselen Boğalar 10

16 Şubat 2018’de gerçekleşen yılın ilk “Parçalı Güneş Tutulmasını” siz; onuncu ev olan “kariyer” alanında yaşayacaksınız.

Dolayısı ile; yeni ve her zamankinden farklı bir kariyere başlangıç yapabileceğiniz fırsatlar doğabilir.

Tutulmayı takip eden günlerde toplum önünde marjinal bir duruş sergileyebilirsiniz.

Kariyeriniz nedeniyle, partnerinizin kardeşi ile ilgili konular gündeme gelebilir. Ortak kazanımlar konusuna farklı bir çözüm bulmanız gerekebilir.

Ayrıca gerçekleştireceğiniz fark yaratan kariyeriniz nedeniyle, yapacağınız yeni girişimleriniz ile; patronunuzun da marjinal bir imajı olacaktır.

Eşinizin kökleri ile ilgili bazı girişimleriniz olabilir.

 

İkizler ve yükselen İkizler 9

16 Şubat 2018’de gerçekleşen yılın ilk “Parçalı Güneş Tutulmasını” siz; dokuzuncu eviniz olan “yüksek eğitim, yurtdışı ve hukuksal” olan alanda yaşayacaksınız.

Dolayısı ile; tutulma sonrası takip eden 6 ay içinde, yurtdışı ile ilgili seyahatler, farklı bir yüksek eğitim konusu veya yurtdışı ile “orijinal” olan bir ticaret/ihracat veya ithalat olayına girişebilirsiniz.

Tutulma sonrası takip eden 6 ay içinde deniz aşırı bir ülkeye, daha önceden hiç gitmediğiniz bir yere farklı bir seyahat yapabilirsiniz.

Bu süreç ayrıca ortağınızın/partnerinizin sahip oldukları, ödemeleri, kredi ve borçları ile ilgili durumlarda yeni bir girişimleri de kapsar.

 

Yengeçler ve yükselen Yengeçler 8

16 Şubat 2018’de gerçekleşen yılın ilk “Parçalı Güneş Tutulmasını” siz; sekizince eviniz olan “ortaklar” evinizde yaşayacaksınız.

Dolayısı ile; yeni ve sıra dışı “fark yaratan” bir ortaklık başlatabilirsiniz.

Tutulmayı takip eden 6 ay boyunca, ödemeler gelir ve gider konularınızı yeniden düzenleyebilirsiniz.  

Başkaları üzerinden elde ettiğiniz gelirlerinizde gelir- gider dengesi konularında sıra dışı  gündem oluşabilir ve muhtemelen bozulan ödeme dengenizi tekrar düzene koymak üzere bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Bulacağınız çözüm ile fark yaratabilirsiniz.

Babanızın gelirlerinde farklı bir kazanç (veya borçlar) gündeme gelebilir.

Kardeşinizin de sağlığı ile ilgili, değişik bir tedavi veya yeni bir yaşam stili benimsenebilir.

.

Aslanlar ve yükselen Aslanlar 7

16 Şubat 2018’de gerçekleşen yılın ilk “Parçalı Güneş Tutulmasını” siz; yedinci eviniz olan “evlilik” evinizde yaşayacaksınız.

Dolayısı ile; bekar olanlar yeni ve marjinal bir evliliğe adım atabilirsiniz. Evli olanlar ise evliliklerine yeni bir yön vermek adına yeni bir başlangıç yapabilirler.

Evliliğiniz ve partnerinizle ilgili sıra dışı konular, bu tutulma sonrası gündeminizi oluşturabilir.

Ayrıca bu tutulma sonrası eşinizin imajı ile ilgili sıra dışı bir çalışma başlatabilirsiniz. Hem dış görünüş konusunda, hem de giyim stili olarak yeni bir çalışmayı takip eden 6 ay süresince gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca tutulma sonrasındaki aylarda, kardeşinizin yetenekleri doğrultusunda bir takım sıra dışı girişimleri olabilir.

Başaklar ve yükselen Başaklar 6

16 Şubat 2018’de gerçekleşen yılın ilk “Parçalı Güneş Tutulmasını” siz; altıncı eviniz olan “sağlık” evinizde yaşayacaksınız.

Dolayısı ile; sağlıklı yaşam adına yaşamınızda yeni ve farklı bir başlangıç yapabilirsiniz.

Sağlık konularınız ve evcil hayvanlarınızla ilgili konuların öne çıkacağı bir tutulma olacak bu sizin için. Takip eden 6 ay boyunca  bugüne kadar daha önceden yapmadığınız bir “sağlıklı yaşam” bicimini hayatınıza dahil edebilirsiniz.

Bu süreçte eşinizin marjinal bir “kişisel gelişim” ile ilgilendiğini görebilirsiniz. Tutulmayı takip eden 6 ay eşiniz orijinal bir çalışmayı  başlatabilir.

Bu süreçte ferdi “özgürlüğünüz de” ön plana çıkabilir.

Patronunuz farklı bir dalda yurtdışı ile ticaret başlatabilir. Her zamankinden farklı bir konuyu hayatınıza dahil edebilirsiniz.

 

Teraziler ve yükselen Teraziler 5

16 Şubat 2018’de gerçekleşen yılın ilk “Parçalı Güneş Tutulmasını” siz; beşinci ev olan “aşk ve çocuklarınız” ile ilgili alanda yaşayacaksınız.

Dolayısı ile; tutulma sonrası ve takip eden 6 ay içinde farklı ve sıra dışı olan yeni bir aşka başlayabilirsiniz.

Eğer çocuğunuz varsa; onunla “keyif aldığınız konularla ilgili,  marjinal bir spor veya sıra dışı bir sanatla” ilgili yeni bir başlangıç yapmanız muhtemeldir.

Bu süreçte çocuğunuzun dış dünyayı “özgürlükler” üzerinden anlayışı ile ilgili sıra dışı bir gündem yaşayabilirsiniz.

Eşinizin orijinal olan gelecek projeleri, tutulmadan sonra takip eden 6 ay boyunca gündeminizi oluşturacaktır.

Bu süreçte şans oyunlarından yana veya borsa gibi yatırımlarınızdan da sıra dışı bir şansınız olabilir.

Ayrıca “vatan topraklarınızla” ilgili daha önceden eşi benzeri görülmemiş gelişmeler yaşanabilir ve siz fark yaratan girişimlerde bulunabilirsiniz.

 

Akrepler ve yükselen Akrepler 4

16 Şubat 2018’de gerçekleşen yılın ilk “Parçalı Güneş Tutulmasını” siz; dördüncü eviniz olan “yaşadığınız ev ve ebeveynleriniz” ile ilgili alanda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Dolayısı ile; tutulma sonrası takip eden 6 ay boyunca farklı ve sıra dışı bir ev veya yaşama alanı kendinize yaratabilirsiniz. Marjinal sayılabilecek bir eve taşınabilirsiniz.

Ayrıca bu süreçte eşinizin kariyeri ile ilgili yeni bir başlangıçtan söz edebilirim. Tutulma ve takip eden 6 ay boyunca eşinizin sıra dışı kariyeri ve toplum önündeki duruşu ile ilgili yeni bir takım girişimlerde bulunabilirsiniz.

Varsa evcil hayvanınızın sağlığı ile ilgili, tutulma sonrası sıra dışı bir, önlem ile yeni bir yaşam stilini hayatınıza sokabilirsiniz.

Bu süreçte çocuğunuzun kişisel gelişimleri de, gündem olacak ve tutulmayı takip eden süreçte marjinal sayılan bir eğitim aldığını görebilirsiniz. Yani bu Güneş tutulması çocuğunuz için farklı bir eğitimin başlangıcı olabilir çocuğunuz için.

Yaylar ve yükselen Yaylar 3

16 Şubat 2018’de gerçekleşen yılın ilk “Parçalı Güneş Tutulmasını” siz; üçüncü eviniz olan, “kardeş, kuzen ve yakın akrabalarınızla” ilgili sıra dışı konular gündeme gelebilir.

Dolayısı ile; tutulma sonrası takip eden 6 ay boyunca orijinal bir ticareti veya bir eğitimi yaşantınızda başlatabilirsiniz.

Ayrıca tutulma sonrası kardeş / kuzen veya yakın akrabalarınızın marjinal imajı ile dikkat çekmesi muhtemel olabilir.

Bu Güneş tutulmasının sizin için başka bir konusu ise; eşinizin yurtdışı seyahatleri, sıra dışı konularda ticaret işleri ve yabancılarla gerçekleştireceği fark yaratan işleri yaşantınızda gündem oluşturabilir.

Çocuğunuzun gelecekle ilgi fark yaratacak projelerini de bu tutulma sonrası devreye aldığını görebilirsiniz.

 

Oğlaklar ve yükselen Oğlaklar 2

16 Şubat 2018’de gerçekleşen yılın ilk “Parçalı Güneş Tutulmasını” siz;  ikinci eviniz olan, “maddi ve manevi değerleriniz” evinde yaşayacaksınız.

Dolayısı ile; tutulma sonrası farklı bir “değer” anlayışı ile kazanımlarınız konusunda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Ayrıca eşiniz ortaklarıyla da fark yaratan kazançları ile ilgili girişimlerini de bu süreçte başlatabilir.

Varsa çocuğunuzun  marjinal bir kariyer fırsatı tutulma ve takip eden 6 ay boyunca gündem oluşturabilir.

 

Kovalar ve yükselen Kovalar 1

16 Şubat 2018’de gerçekleşen yılın ilk “Parçalı Güneş Tutulmasını” siz; birinci eviniz olan “imaj” evinizde yaşayacaksınız.

Dolayısı ile; imajınızla ilgili bir takım yeni çalışmaların içine girebilirsiniz. Her zamankinden farklı görüneceğiniz, kendi imajınızla ilgili, sıra dışı bir görüntü kazanmak için girişimlerde bulunabilirsiniz.

Kendinize farklı olan bir giyim stili benimseyebilir, gardolabınızı yenileyebilirsiniz.

Bu güne kadar kendinizi ortaya koymakta çekinmiş olabilirsiniz. Ancak bu Güneş tutulması ile bilmediğiniz konular da dahil olmak üzere, kendiniz ile ilgili bazı konuların açığa çıkışları yaşanabilir.

Ebeveynlerinizden birinin kariyer yaşamında sıra dışı bir yenilik olabilir. Bugüne kadar yaptığından daha farklı olan bir kariyerde ilerleyebilir.

Varsa çocuğunuzun yüksek eğitimde, orjinal bir seçim yaptığını görebilirsiniz. Arkadaşlarınızın asi ve marjinal bir takım gruplar kurduğunu veya bunlara dahil oldukları bir süreç başlatabilir bu tutulma.

Dolayısı ile bu tutulmadan sonra takip eden 6 ay boyunca, Yaşantınızda farklı bir dönem başlar. Daha önceden deneyimlemediğiniz konulara ilgi duyar  Dünya’ya farklı bir açıdan bakabilirsiniz.

 

Balıklar ve yükselen Balıklar 12

16 Şubat 2018’de gerçekleşen yılın ilk “Parçalı Güneş Tutulmasını” siz; onikinci eviniz olan “kişisel gelişim” alanınızda yaşayacaksınız.

Dolayısı ile; kendi kişisel gelişiminle ilgili farklı bir çalışmayı hayatınızda başlatabilirsiniz. Tutulmadan sonraki 6 ay veya 1 yıllık olabilecek olan bu süreci, kendinizi ve iç dünyanızı yenilerken, ruhunuzu dinlendirip, kendinizi yeniden şarj edeceğiniz bir süreç olarak geçirebilirsiniz.

Bu sizin için bir rehabilitasyon süreci olarak ta gerçekleşebilir. Her ne olursa olsun farklı bir yoldan bir şifalanma olacaktır bu sizin için.

Ayrıca yaşantınızda adeta bir devrim yaparak; vicdanınızı ve kendi “özdeğerinizi” yeniden yapılandırabilirsiniz.

Eşinizin sağlığı için yepyeni bir yaşam stili benimseyebilir, tutulmadan sonra bu yolda farklı  bir başlangıç yapabilirsiniz. Hem yaşam stili, hem de beslenme alışkanlığı olarak sıra dışı bir adım atabilirsiniz.

 

Diğer videolu yorumlarımı izlemek için lütfen abone olunuz.

https://www.youtube.com/c/ozlemcetinkayayilmaz

 

 

Danışmanlık için: ozlemce@outlook.com  mail atabilirsiniz.

Özlem Çetinkaya YILMAZ

 

 
Etiketler: güneş tutulması, 15-16 şubat güneş tutulması, özlem çetinkaya yılmaz,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
25 Ağustos 2018
2018 Venüs Retrosu Neler Getirecek?
06 Ağustos 2018
11 Ağustos Güneş Tutulması
11 Temmuz 2018
13 TEMMUZ 2018 GÜNEŞ TUTULMASI
31 Mart 2018
31 Mart Dolunay'ında Neler Olacak?
16 Mart 2018
17 MART 2018 BALIK YENİAYI
28 Şubat 2018
2 Mart 2018 Dolunay'ında Neler Olacak?
29 Ocak 2018
31 Ocak 2018 Aslan Ay Tutulması
16 Ocak 2018
17 Ocak Oğlak Yeniayı
02 Ocak 2018
2 Ocak 2018 Yengeç Dolunayı
18 Aralık 2017
18 ARALIK 2017 YAY YENIAYI
03 Aralık 2017
3 Aralık Dolunay'ında Neler Olacak?
11 Kasım 2017
18 Kasım Akrep Yeniay'da neler olacak?
04 Kasım 2017
4 Kasım 2017 Dolunayı Boğa Burcunda
17 Ekim 2017
19 Ekim Terazi Yeniayı
05 Ekim 2017
5 Ekim Koç Dolunayı
20 Eylül 2017
20 EYLÜL BAŞAK YENİAYI
09 Eylül 2017
6 Eylül Dolunay'ı sonrası neler olacak?
17 Ağustos 2017
21 Ağustos Güneş Tutulması
03 Ağustos 2017
7 AĞUSTOS 2017 AY TUTULMASI
17 Temmuz 2017
23 Temmuz Yeni Ay'da neler olacak?
08 Temmuz 2017
9 Temmuz Oğlak Dolunay'ı
17 Haziran 2017
24 HAZİRAN YENGEÇ YENİAY’I
05 Haziran 2017
9 HAZİRAN YAY DOLUNAYI
10 Mayıs 2017
11 Mayıs Akrep Dolunay'ında neler olacak?
26 Nisan 2017
26 Nisan Yeniay'da neler olacak?
08 Nisan 2017
11 NİSAN DOLUNAY’I
27 Mart 2017
“Yepyeni Bir Ben İçin, İlk Adım” 28 Mart Yeni Ay!
11 Mart 2017
12 Mart 2017 Dolunay'ında neler olacak?
05 Mart 2017
3 Mart- 16 Nisan VENÜS Retrosu
25 Şubat 2017
26 Şubat 2017 Yılın İlk Güneş Tutulması
10 Şubat 2017
11 ŞUBAT 2017 AY TUTULMASI
27 Ocak 2017
28 OCAK 2017 KOVA YENIAY’I
11 Ocak 2017
Ocak 2017 Yengeç Dolunayı
21 Aralık 2016
Merkür Retrosunda neler yaşanacak?
12 Aralık 2016
14 Aralık İkizler Dolunay'ı
27 Kasım 2016
29 Kasım Yeniay'ı
13 Ekim 2016
16 Ekim Dolunay'ında neler olacak?
02 Ekim 2016
1 Ekim Dolunay'ı neler getirecek?
15 Eylül 2016
16 Eylül'de Yılın 3 Ay Tutulması Yaşanacak!
01 Eylül 2016
1 Eylül Güneş Tutulması
31 Ağustos 2016
Yılın 3.Merkür Retrosu
17 Ağustos 2016
18 Ağustos Ay Tutulması
01 Ağustos 2016
2 AĞUSTOS 2016 ASLAN YENIAY’I
22 Temmuz 2016
20 Temmuz Dolunay'ında neler yaşanacak?
04 Temmuz 2016
4 TEMMUZ YENİAY’I Sezgilerimizin Yeniay’ı
20 Haziran 2016
20 Haziran Dolunay...Son Perde!
05 Haziran 2016
5 Haziran Yeniay'da bizi neler bekliyor?!
21 Mayıs 2016
22 Mayıs Dolunay'ında Neler Yaşanacak?
05 Mayıs 2016
6 MAYIS YENIAY’I
30 Nisan 2016
Merkür Retrosu ile hayatımızda neler değişecek?
21 Nisan 2016
22 NISAN DOLUNAY
20 Mart 2016
23 MART 1. AY TUTULMASI
13 Mart 2016
Mars Yay Burcunda
28 Şubat 2016
9 MART 2016 GÜNEŞ TUTULMASI
22 Şubat 2016
22 ŞUBAT 2016 DOLUNAY’I
22 Ocak 2016
24 OCAK 2016 ASLAN DOLUNAY’I
02 Ocak 2016
2016 Aslan Burcu
02 Ocak 2016
2016 Balık Burcu
02 Ocak 2016
2016 Kova Burcu
02 Ocak 2016
2016 Oğlak Burcu
02 Ocak 2016
2016 Yay Burcu
02 Ocak 2016
2016 Akrep Burcu
02 Ocak 2016
2016 Terazi Burcu
02 Ocak 2016
2016 Başak Burcu
02 Ocak 2016
2016 Yengeç Burcu
02 Ocak 2016
2016 İkizler Burcu
01 Ocak 2016
2016 Boğa Burcu
01 Ocak 2016
2016 Koç Burcu
09 Aralık 2015
11 ARALIK YENIAY’I
24 Kasım 2015
26 KASIM DOLUNAY’I
11 Kasım 2015
11 Kasım Yeniay'ı
Haber Yazılımı