301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Yazı Detayı
01 Temmuz 2017 - Cumartesi 19:31
 
2017 Yaz Saç Trendleri Bakır Foilyage & Nude Bej’ ler
Orhan Bademli
info@medyaextra.com
 
 

 

 

 

Kışın favorisi olan “jet irize siyahlar”la soğuk tonlardaki oksit kahvelerin otoritesini tavan arasına atan yaz sezonu, şimdi sahillerdeki serin deniz dalgaları ile kum ruhunu kombinleyerek sezonun mükemmel uyumunu yansıtan yeni oyununda “Nude bej” lerin serin renk tonlarındaki Kaliforniya dalgaları ile saça yeni bir boyut kazandırıyor.

 

Sezonun çılgın, kazanan saç rengi belli oldu… Bu yaz, cüretkar ve seksi “Ccoper Foilyage“, beklenmedik yükselişiyle Hollywood’da ve model camiasında sayısız cool tonlarıyla adeta müthiş bir zafere imza attı.

O&V Salon coloristleri yeni “Akıllı renklendirme teknikleriyle” alt tonlara gizlenmiş pek çok yeni nesil tonlarıyla, geniş renk yelpazesini müşterilerine sunar. Orhan Bademli ve Veysel Öz olarak “Ccoper  Foilyage ‘a şans vermenizi öneririz...

 

Adeta flört eden “Ccoper  Foilyage  “   ve “Nude bej” ler Hollywood camiasında ve kırmızı halıda büyük bir hızla ünlülerin favori renkleri haline geldi bile..Hatta “soğuk ve sıcak” zıtlığının uyumunu yansıtan bu çılgın ikili, estetik ve güzellik dünyasını,ele geçirmiştir diyebiliriz.

O&V olarak bizler de kusursuz bir renk yakalamak isteyenler için en iyi yaz renklerinin farklı ton alternatifleriyle bir renk yolculuğuna çıkalım “doğallığın, zarafetin ve şıklığın sofistike cömertliğini” birlikte deneyimleyelim diyoruz... Ne dersiniz??

 

 

Kesim; Orhan Bademli  “Ccoper  Foilyage  “  Modern Bop ve klasik kesim modellerinin  zamansız  modasıyla, kadınların gerçek güzelliğine minik dokunuşlarla büyük etkiler yarattığımız   bu  yaz trend’i  modelleri müşterilerimizde de sıklıkla göreceğiz. 

Doğal, akışkan ve uçuşan dalgaların özgün ve büyüleyici zaferi… Modern Bop sac modelleri..

Renklendirme; Veysel Öz olarak, “Nude bej” Kadınlarına kontür tekniği ile blokların arasından tatlı tatlı süzülen platin sarı bej tonların yansımalarını doğal, yumuşak ve parıldayan ipeksi sarışın bejlerle renklendiriyor ve uyguluyoruz.

 

Şekillendirme; Orhan Bademli olarak “Nude bej” Kişiye özel düzensiz katlı doğal hareketleri, parlak akışkan ve hafif hacimli buklelerle karıştırarak “Akıllı “ ve pürüzsüz doku yaratıyoruz.

Makyaj; “yüz güzelliğini ortaya çıkaran dokunuştur” diyen makyöz Hatun Yılmaz, kadınların renkli dünyasını dışarı vurmasına yardımcı olan sezon trendlerini yorumladı. Sezonun vazgecilmezi olan en önemli detay; doğal kaşlar ve ten makyajını olabildiğince hafif tutmak, adeta ciltte “makyaj yokmuş” etkisi yaratmak. Doğal saçlarla tamamlanmış doğal tende, doğal dudak renklerinde mat rujlar tercih edilebiliriz. Özetlersek “Sezonun en popüler görünümü ten ve göz makyajını minimumda tutarak daha doğal ve modern bir görünüm elde edebiliriz.” diyor Hatun Yılmaz...

 

Bilgi İçin:Orhan Bademli ve Veysel öz

Mail; obademli@gmail.com //////// ov.master1964@gmail.com tel; 0532 100 10 51-0532 314 21 80

 

Artistik Yönetmen:orhan bademli Styling: /Ahmet Eraslan---fotoğraflar/Elif Ece Doğan---/makyör emine hatun yılmaz---/

kuaför O&V Kuaför salonu ve ekibi....Resim mekanımız; ST REGIS OTEL Macka ----Kullanılan ürün grubu “LOREAL PROFESYONEL”Katkıları ile...

 

 
Etiketler: orhan bademli, mos kuaför, saç stili
Yorumlar
Haber Yazılımı