Yazı Detayı
17 Temmuz 2017 - Pazartesi 11:55
 
23 Temmuz Yeni Ay'da neler olacak?
Özlem Çetinkaya Yılmaz
info@medyaextra.com
 
 
 
23 Temmuz günü İstanbul saatine göre 12:46’da  AY Aslan burcunun ilk dekanında  00°44’ dakikasında 10 ev 11. burçta MARS 01°52’/Aslan  kavuşumlu bir Yeniay gerçekleşiyor. Dolayısı ile Mars’iyen bir Dolunay.
 

 

 
 
Aslan burcunun ilk dekanında meydana gelen bu Yeniay; Yeniayların “başlangıçları” anlatması nedeniyle, “yepyeni” “Aslan” temalı bir konunun tohumlarının atıldığı zaman olarak görebiliriz.

 

 
 

Aslan burcu: Kimliğimiz, liderliğimiz, organizasyon becerimiz, başkalarını yönetmek, idare etmek, dürüst olmak, her şeyi açıklıkla ortaya koymak, eğlenmek ve eğlendirmek,

Bu süreçte organizasyon becerimizi gösterir, olaylara liderlik edip, çevremizdeki insanları da  yönetebiliriz.
 
Asıl amaç eğlence olduğundan Ay Aslan’da iken motive olur ve çevremizi de motive ederiz…
Ayrıca  yaptığımız işlere de onay isteriz takdir edilmek çok önemlidir.
Bunu görmediğimiz topluluklardan da kolaylıkla uzaklaşırız. Bu nedenle Ay Aslan günleri dostlarımızı da gözden geçirme günleridir.
Yaptığımız organizasyonlar ve neşemiz ile dikkatleri üzerimize çekebiliriz.
Bugün gökyüzü de tatil yapıyor gibi, gökyüzünde çok fazla açı kurulmuyor.
Bütün gün mevcut olan sabit enerji güne yayılıyor.
Ay Aslan’dayken kendimizi kimliğimizi ortaya koyarız.
Çünkü Aslan doğası gereği dürüstlük sergilemek zorundadır. Bu nedenle gizli kapaklı işlere de itirazımız vardır.
Ay Aslan’da iken ortaya çıkan bu durumlar nedeniyle skandallar da yaşanır.
 
Mars’iyen bir Aslan Dolunay’ı, akla gladyatörleri getiriyor.
Ancak bunu iki şekilde yönlendirmek bizim elimizde.
Mars savaş gezegeni olduğundan, bu yönünü beslersek, kavgadan, kazdan, savaştan başımızı kaldıramayız.

 

 
 
Oysa ki;  Mars’ın Aslan’da, aslan tarafını beslersek, kendimizi ortaya koyabilir ve kazanılabilecek atletik görünüm ile bu enerjiyi olumlu yönde kullanabiliriz. Spor yapmak için bu konuda ihtiyacımız olan enerji gökyüzü tarafından destekleniyor.
Değerlendirin…

 10 ev: kariyer ve toplum önünde ki duruşumuz 10. ev ile ilgilidir. Yeniay bu onuncu evde gerçekleşiyor dolayısı ile onuncu ev konularıyla ilgili başlangıçlar söz konusu olan bir Yeniay yaşıyoruz.

Bu evin ilgili olduğu konular olarak: Şeref, saygınlık, sosyal statü, ün, otorite, zafer, takdir, dünyasal konumda yükseliş, kariyer, yazgı niteliğinde meslek, işverenler, amirler, patronlar, itibarlı pozisyonlarda bulunan kişiler, karar-alma sürecindeki tüm otorite figürleri, yasaları güçlendirenler, anne/baba, yaşam hedefleri, topluma katkıda bulunacak toplumsal rolü gösterebiliriz.
Ayrıca Yeniay onbirinci burcu da yönetiyor. Dolayısı ile onbirinci ev konularıyla da ilgili bazı girişimler söz konusu oluyor. Bunları şöyle sıralayabilirim.
 

11.burc: sosyal çevremiz, umutlarımız, üye olduğumuz gruplar, dernekler ve klüpleri anlatır.

Bu evin ilgili olduğu konular olarak: arkadaşlar, akran grupları, tanıdıklar, kişiyle aynı idealleri paylaşanlar, kişiye doğrudan veya arka planda yardım edenler, organizasyonlar, birlikler, sosyal ilişkiler, insancıl amaçları destekleyen toplumsal hareketler, siyasi idealler, modern zaman ruhu, reformlar, özgürlük, bireylerin bir ideali gerçekleştirmek üzere bir araya gelmesi, daha kapsamlı ihtiraslar, geleceğe yönelik beklentiler ve projeler, açık seçik tanımlanan öncelikler, bu önceliklere göre hedefini belirlemek, kendini yönlendirmek, amaçlar, amacı gerçekleştirmeye yönelik gruplarla özdeşleşmek, stratejik ittifaklar, ümitler, dilekler ve ülküleri sayabiliriz.


Bu Yeniay’ın toplum önünde ki duruşumuz ile ilgili olarak yeni başlangıçlar ve toplum önünde ki duruşumuzla ilgi atılacak olan yeni adımlarımızı, girişimlerimizi ve bu uğurda mücadelemizi anlatmaktadır diyebilirim.
Bu yeni adımın, liderlik ve yönetmekle ilgisi olacaktır.
Geleceğe yönelik umutlarımızla ilgili olarak, bu Yeniayda bu tohumları atmamızın tam zamanıdır.

(Astrolojiden bağımsız olarak bu yeni adım ile ilgili bir quarz taşı niyet çalışmamızı yazımın sonunda ekleyeceğim)…
 
 
BU YENIAY’IN ŞİFRELERI:
 
1.      YENIAY 00°44’/ Aslan burcunda, Mars kavuşumlu olarak gerçekleşiyor. 10. Burç ve 11.ev olarak. (Aslan burcunun ilk dekanında).
2.      YENIAY’a eşlik olarak; KAD 25°27’/Aslan, MERKÜR 26°55’/Aslan  kavuşumlu olarak rol oynuyor (11.ev) ve bir taraftan URANÜS 28°28’/Koç (7.ev) ile 120 derecelik açısal kontakta. Diğer taraftan SATÜRN 22°01’/Yay Rx (3.ev) ile 120 derecelik açısal kontakta.

 
Kendini ortaya koyarak toplum önüne çıkma ve yepyeni bir duruşun girişimi ve mücadelesi içine girme, bu Yeniay’ın taşıdığı enerjilerden. Bu duruşu sergilerken, yaptıklarımızla onay alma ve takdir görme ihtiyacını özellikle sosyal çevresinde, ait olduğu gruplara göstererek te beslenme ihtiyacı vardır.
Kişi kendini bir mücadele içine sokarken; ihtiyaç duyduğu alkışı da sosyal çevresinden alma ihtiyacında oluşunu anlayabiliyoruz bu Yeniay’dan.
Ayrıca Aslan burcunda gerçekleşen bu Yeniay’da eğer gölge yanımızı çalıştırırsak, sosyal çevremizin üzerine ego ve kibrimizle baskı yapma potansiyelimizin de olabileceği enerjiler devrede. Bu nedenle kendi kontrolümüzü kaybetmeden Yapmak istediğimiz, yeni başlangıçlarda toplum önünde ki duruşumuzu yeniden ele alacağımız girişimlerimiz konusunda bir mücadelenin bizi beklediğini görebiliyoruz.
Ayrıca Kadersel durumları anlatan Kuzeyaydüğümünün Aslan burcunda Merkür kavuşumlu olarak Yeniay’a eşlik ettiğini gördüğümüzde; özellikle hem kariyer alanımızda, hem de toplum önünde ki duruşumuzda yapılacak bazı anlaşmaların zamanı geldiğini görebiliyoruz.


Yani kadersel olarak;
· Yeni bir işe başlayabilir ve orada lider konumunda çalışabiliriz.
· Toplum önünde yeni bir kimlik sergileyebiliriz.
· Ya da Yeni bir kimlik yaratma mücadelesi içine girip, bu uğurda bazı girişimlerimizi bu yeniayda başlatabiliriz.

 
YENIAY’a eşlik olarak; KAD 25°27’/Aslan, MERKÜR 26°55’/Aslan kavuşumlu olarak rol oynuyor (11.ev)

Sosyal çevremizle kurduğumuz iletişimimizle, lider olma konusunda ihtiyaç duyulan desteğin sağlanması gerçekleştirilebilir.

 
YENIAY’a eşlik olarak; KAD 25°27’/Aslan, MERKÜR 26°55’/Aslan kavuşumlu olarak rol oynuyor (11.ev) ve bir taraftan URANÜS 28°28’/Koç (7.ev)
Kadersel olarak ani beklenmedik sürpriz gelişen ortaklıklar zamanı gelmiş olabilir. Ani birden alevlenen ancak üzerine düşülmediği takdirde sönen bir teklif ile karşılaşabilirsiniz.

 

1.       YENIAY 00°44’/ Aslan burcunda, Mars kavuşumlu olarak gerçekleşiyor. 10. Burç ve 11.ev olarak. (Aslan burcunun ilk dekanında).
 

Aslan burcunun ilk dekanında meydana gelen bu Yeniay; Yeniayların “başlangıçları” anlatması nedeniyle, “yepyeni” “Aslan” temalı bir konunun tohumlarının atıldığı zaman olarak görebiliriz.
Toplum önünde duruş olarak, “Aslan” teması olarak bakıldığında “lider” olarak mücadele gerektiren yeni adımlardan söz edilebilir.
Kabul görmek adına efor sarf edilmesi gereken bir adımdan söz edebiliriz.
Ortak idealleri olanların birlikte bir yeni adım atması söz konusu olabilir. Bütünün hayrına olan hareketlerin “yeni reformlar” (11.ev) olarak gündeme gelmesi söz konusu olabilir.

2.      YENIAY’a eşlik olarak; KAD 25°27’/Aslan, MERKÜR 26°55’/Aslan  kavuşumlu olarak rol oynuyor (11.ev) ve bir taraftan URANÜS 28°28’/Koç (7.ev) ile 120 derecelik açısal kontakta. Diğer taraftan SATÜRN 22°01’/Yay Rx (3.ev) ile 120 derecelik açısal kontakta.
 

KAD’ın MERKÜR ile bu yeniaya eşlik etmesi nedeniyle; kadersel olarak ta zihinde üretilen bu düşüncelerin artık, uygulamaya geçmek üzere ilk tohumlarının atılacağı zaman gelmiş diyebiliriz.Burada bu projelere destek veren partnerin ani beklenmedik ve sürpriz şekilde devreye girdiğini görüyoruz. Bir takım ani beklenmedik sürpriz gelişmeler nedeniyle birden başlatılacak olan yeni adımlardan söz edebiliriz.        i.            Kısa mesafeli ulaşım alanlarında muhtemelen yollar için, bir takım yeni disiplinler söz konusu olabilecek yeni düzenlemelerin geleceğinden söz edebiliriz.      ii.            Uzun mesafeli seyahatler için bazı yeni kurallar, söz konusu olabilir. Bir takım kısıtlayıcı durumlardan söz etmek mümkün.    iii.            İlk eğitim seviyesinde “dini” eğitime bir kural veya disiplin söz konusu olabilir. Yani ilk öğretime, “din” eğitimine yeni düzenleme gelebilir. 

3.      Ayrıca ASC yani yükselen yöneticisi; VENÜS 20°35’/İkizler ile 9. evden 60 derecelik açı ile bağlantıda.
 

Yurtdışı ile DİPLOMASİ alanında atılacak yeni adımların girişimleri ve mücadelesi söz konusu. Ayrıca detaylandırırsam;Bu da şu ihtimalleri gündeme getiriyor.                    i.            Bir takım yurtdışı ithalat ve ihracatlarla ilgili yeni anlaşmalar, yeni kanunlar söz konusu olabilir.                  ii.            Yüksek eğitim ile ilgili bazı yeni düzenlemeler söz konusu                iii.            Yurtdışı ile diplomatik olarak yeni adımların atılması söz konusu olabilir.                iv.            Yurtdışı ile hukuksal diplomatik yeni düzenlemeler

                  v.            Yurtdışı ile adalet konularında yeni adımlar atılabilir.
 
 
23 TEMMUZ YENIAY’IN TURKIYE’YE ETKISI
 
 


23 Temmuz günü İstanbul saatine göre 12:46’da AY Aslan burcunun ilk dekanında 00°44’ dakikasında MARS 01°52’/Aslan kavuşumlu bir Yeniay Türkiye haritasının 2. evinde ve 3. burcunda gerçekleşiyor.


2.ev: Bu evin ilgili olduğu konular olarak: kişisel değerler, maddi-manevi kaynaklar, maddi konfor, refah düzeyi, mali konular, tüm taşınabilir mallar, borç verilen para (alacaklar),  kazançlar ve kayıplar, kazanma ve harcama tarzı, güvenlik ihtiyacı, sahip olunanlar, umutlar, kişinin kendisinde ve başkalarında takdir edip saygı gösterdiği değerler, hayatını kazanmayı sağlayan Tanrı vergisi yetenekler, fiziksel duyular, fiziksel bedeni besleyen kaynaklar (besinler, vb.), zenginlik ve sefaleti sayabiliriz.
 
3.ev: Bu evin ilgili olduğu konular olarak: günlük zihinsel model, otomatik düşünme ve konuşma tarzı, akıl, algılama, mantık, öğrenme, öğretme, merak, veri toplama ve iletme, dil (lisan), iletişim, iletişim tarzı ve ortamları, buluğ çağı, ilköğretim, kardeşler, kuzenler, yakın akrabalar, akranlar, komşular, yakın çevre (apartman, mahalle), günlük trafik, kısa yolculuklar, periyodik olarak yapılan seyahatler, yurtiçinde yapılan seyahat ve geziler, ticaret, brokerlik, vb., yazılı belgeler ve kontratlar, her tür haberleşme ve ulaştırma hizmeti ve aracı sayabiliriz.

BU YENIAY’IN ŞİFRELERI:

· 

YENIAY 00°44’/ Aslan burcunun ilk dekanında, MARS 01°52’/Aslan kavuşumlu olarak gerçekleşiyor. Yeniay Türkiye haritasının 2. evinde ve 3. burcunda gerçekleşiyor.
Ayrıca bu Yeniay ile Türkiye’nin GÜNEŞ’i arasında 90 derecelik açı ile; sert çekişmelerin gündeme geleceği bazı durumlar söz konusu olabilir.
Dolayısı ile; Türkiye’nin sahip olduğu “maddi ve manevi değerleri” ile ilgili olan, hazinenin durumu, “gelir-gider” durumu, ödeme dengeleri, sahip olunanlar ile ilgili bir takım yeni adımların atılacağı bir Yeniay oluyor bu 23 Temmuz Aslan Yeniay’ı.
İlk defa söz konusu olacak olan bir takım yeni girişimlerin söz konusu olacağı ve bazı mücadelerin zorunlu olduğu bazı yeni adımlar atılabilir.
Ülkenin hazinesi, borsa, ticaret ve bu alanda yapılan ortaklıklar önem kazanır. Bu alanda yeni niyetlerin tohumları atılabileceği gibi, sürmekte olan ortaklıklarda da bazı mücadeleler söz konusu olabilir.
Kısa mesafeli yollarda muhtemelen şehir içi yollarda, gösterişe yönelik (Aslan) bazı yeni düzenlemelerden söz edilebilir. Muhtemelen gösterişli, süsler şehiriçi yollara eşlik edebilir. Yani daha önceden olmamış bir yeni kararın adımı atılabilir. Bazı (Aslan temalı- gösterişe yönelik) heykeller, anıtların yenilerinin yapılmasının kararları bu Yeniay ile alınabilir.
Muhtemelen bunun için de bazı mücadeleden söz edilebilir.
 
Ayrıca bu Yeniay ile Türkiye’nin GÜNEŞ’i arasında 90 derecelik açı ile; sert çekişmelerin gündeme geleceği bazı durumlar söz konusu olabilir.

Tüm bu Yeniay projeleri olarak gözüken bu Yeniay konumunun Ülke Lideri olan Güneş ile 90derecelik sert açı kurması ile Halk ile lider arasında bir gerginlikten de söz edilebilir.
Dolayısı ile (Aslan temasında abartma veya gölge yanının çalıştırılmasında), bazı gerginlikler söz konusu olabilir.
Bir başka enerjide Aslan burcunda ekilen bir Yeniay tohumunun bir başka Aslan Dolunay’ında özellikle toplum önünde duranların skandallara karışması olarak gerçekleşebilir o Dolunay dolayısı ile geleceğe atılan tohumların da farkında olmakta fayda var.
Gelecekte bir Aslan Dolunay’ında bir siyasi skandal yaşanabilir.

 
Transit KAD’ın Türkiye’nin natal Neptün’ü ile kavuşması ve bu kavuşuma Merkür’ün eşlik etmesiyle;
· muhtemelen, komşu ülkeler ile söz konusu olacak olan “anlaşmaların yapılacağı zamanın” gelmiş olduğu görülüyor.
Bu anlaşmalar nedeniyle bazı kayıplar söz konusu olabilir.
· İlk öğretim sisteminde yapılacak bazı yeni anlaşmalar nedeniyle de, bazı yeni adımlar söz konusu olurken, bu alanda da yaşanacak olan bazı kayıplar ve olaya tam hakim olamama nedeniyle, bazı kafa karışıklıkları söz konusu olabilir.

 
 
23 TEMMUZ YENIAY’IN BURÇLARINIZA ETKISI
 
Yükselen burcunuza göre okuyunuz.
Koçlar ve yükselen Koçlar 5

 

Yepyeni bir aşka adım atma kararı alabilirsiniz. Kendinizi gösterişli herkesin gıpta edeceği bir aşkın eşiğinde bulabilirsiniz. Muhtemelen “kıskançlık” yaratacak böyle bir aşka cesaret ile atılacaksınız.
Ancak sonunu iyi düşünmemiş olduğunuz olaylar sonradan pişmanlık getirebilir.
Her şekilde bu aşk gösterişli ve çevrenizde gıpta edilen, gösterişli bir aşk olacaktır. Keyfini çıkarın J
Spora başlamak için mükemmel bir zaman dilimi.
Temmuz’un sonu çalışanlar için güzel fırsatlar var.
Boğalar ve yükselen Boğalar 4

Evinizle ilgili yeni bazı adımların atılma zamanı gelmiş gibi duruyor. Muhtemelen yeni bir evde oturabilirsiniz. Yeni bir ev alma veya yeni bir eve taşınma kararı alabilirsiniz.
Evinizi dekore ettirebilir daha konforlu ve gösterişli bir evin adımlarını bu Yeniay ile atabilirsiniz.
Ebeveynlerinizle ilgili eviniz, yerleşim alanınız, dekor veya tadilat konuları ile ilgili olarak yeni bir karar alabilirsiniz.
 

İkizler ve yükselen İkizler 3

Kardeş ve kuzen gibi yakın çevrenizle ilgili bazı
· Eğitimle
· Ticaretle
· Kısa mesafeli seyahatlerle
· Eğlenceye yönelik organizasyonlar
ilgili konularda bazı yeni projeler geliştirebilirsiniz.
Yalnız sonu düşünülmeden acele ile verilmiş kararlar olmasına dikkat edin.
 

Yengeçler ve yükselen Yengeçler 2

Maddi ve manevi değerlerinizle ilgili yeni adımların atılıp, yeni kaynaklar yaratmak üzere bazı girişimlerde bulunacağınız düşünülebilir bu Yeniay ile. Önünüzde ki 15 günlük süreçte bu konu ile ilgili bazı mücadele gerektiren girişimlerde bulunabilirsiniz.
Risk alabileceğiniz girişimler dikkat çekiyor.

 
Aslanlar ve yükselen Aslanlar 1

İmajınız ve diş görüntünüzle ilgili bir yeni başlangıçtan söz edebiliriz. Muhtemelen yeni bir spor dalı ile ilgilenebilir, imajınızı gösterişli bir şekilde ele alacağınızdan söz edebiliriz.
Saçlarınızın da özellikle gürleşmesi için yapacağınız yeni kesim ve bakımları bu yeni ay ile gündeme gelebilir. Bu yeniay ile tamamen dış görüntünüz gösterişli olacak şekilde değişim gösterecektir.
Sahnede olmak için yeni başlangıç ve girişimler zamanı.

 
 
Başaklar ve yükselen Başaklar 12

Kendi kişisel gelişiminizle ilgili alanda bazı yeni çalışmaların kararını alabilir. Yepyeni bir kişisel gelişim konusuna adım atabilirsiniz.
Yoga, meditasyon, reiki, nlp gibi daha önceden bilmediğiniz bir konuyu bu Yeniay ile gündeminize alabilir; kendinizi yepyeni bir alanda geliştirmeye başlayabilirsiniz.
Sağlığınızı ihmal etmeyiniz.

 
Teraziler ve yükselen Teraziler 11

Sosyal çevrenizde yepyeni gruplara üye olabilir. Yepyeni üyeliklerin başlangıçlarını yapabilirsiniz. Bazı yeni grupların da yöneticilikleri gündeme gelebilir. Yepyeni liderlikler, organizasyonlar bu Yeniay ile ilk tohumları atılabilir. Takip eden 15 gün içinde karşılaşacağınız tekliflere dikkat ediniz. Bir takım mücadelelerin eşlik ettiği bu liderliklerin “kıskançlık” duygusuna maruz kalması da muhtemeldir.
Seyahatleri biraz dengeye almak yerinde olur. Kısaca yurt dışı bu ara pek olumlu enerjiler taşımayabilir.

 
Akrepler ve yükselen Akrepler 10

Yepyeni bir işte yepyeni bir kariyere adım atabilirsiniz. Takip eden 15 gün içinde karşınıza bir takım teklifler gelebilir. Kadersel olarak bir takım yeni başlangıçlara adım atabileceğiniz bir Yeniay oluyor bu Yeniay.
Ne şekilde bir kariyere adım atarsanız atın, bir yanı ile mücadele gerektireceğini bilmelisiniz.

 
Yaylar ve yükselen Yaylar 9

· Yüksek eğiminizle ilgili olarak yepyeni bir konunun temelleri bu Yeniay ve takip eden 15 gün içinde atılacaktır.
· Bir yurtdışı seyahatinin planlarının ilk adımları atılabilir.
· Yurtdışı ile ilgili olan bir ticari konunun ilk adımları bu Yeniay ile atılabilir.
· Hukuksal bir konu ile bir konunun ilk adımı bu Yeniay ile atılabilir.

 
Oğlaklar ve yükselen Oğlaklar 8

Başkaları üzerinden elde ettiğiniz gelirlere yeni bir düzenleme getirebilirsiniz. Yepyeni bir ortaklığın adımı atılabilir. Ortaklarınızla liderlik konusunda bazı yeni başlangıçlar yapılabilir. Yepyeni konuların ilk tohumları atılabilir.
Ortak gelirler, ödemeler alacak verecek konularına yepyeni düzenlemeler getirilebilir.
Maddi konularda girişimler söz konusu olabilir.

 
Kovalar ve yükselen Kovalar 7

Eşiniz veya partnerinizle ilgili yepyeni konulara adım atabileceğiniz gibi; bekar olan Kovalar yepyeni bir evliliğin tohumlarını atabilirler bu Yeniay ile.
Bu evlilik gösterişli bir birliktelik olacağından kıskançlıklara maruz kalınabilir. Veya mücadele gerektiren bir birliktelik olacaktır. Ancak her şekilde bu kadersel bir birlikteliğin adımıdır.
Partnerin birbirine bu süreçte bazı kavgaları veya sert çekişmeleri başlatabilir. Dikkat.

 
Balıklar ve yükselen Balıklar 6

Sağlığınızla ilgili yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Bundan sonra “sağlıklı yaşam” kurallarına göre yaşantınızı yeni baştan düzenleyebilir ve bu yeni yaşam stilinin ilk adımlarını bu Yeniay ile atabilirsiniz.
Evinize bir evcil hayvan almayı düşünüyor idi iseniz, muhtemelen bunu yapmanın zamanı gelmiş olabilir. Ancak her şekilde bu sonunun da iyi düşünülerek alınması gereken bir karardır.
İşyerinizde arkadaşlarınız arasında bir “liderlik” konusu gündeminize oturabilir. Ast üst ilişkileri yeni baştan düzenlenebilir.

Sağlıkla

 
Etiketler: yeni ay, 23 temmuz yeni ay , özlem çetinkaya yılmaz, astrolog
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
31 Mart 2018
31 Mart Dolunay'ında Neler Olacak?
16 Mart 2018
17 MART 2018 BALIK YENİAYI
28 Şubat 2018
2 Mart 2018 Dolunay'ında Neler Olacak?
12 Şubat 2018
15-16 Şubat 2018 Güneş Tutulması Bizi Nasıl Etkileyecek?
29 Ocak 2018
31 Ocak 2018 Aslan Ay Tutulması
16 Ocak 2018
17 Ocak Oğlak Yeniayı
02 Ocak 2018
2 Ocak 2018 Yengeç Dolunayı
18 Aralık 2017
18 ARALIK 2017 YAY YENIAYI
03 Aralık 2017
3 Aralık Dolunay'ında Neler Olacak?
11 Kasım 2017
18 Kasım Akrep Yeniay'da neler olacak?
04 Kasım 2017
4 Kasım 2017 Dolunayı Boğa Burcunda
17 Ekim 2017
19 Ekim Terazi Yeniayı
05 Ekim 2017
5 Ekim Koç Dolunayı
20 Eylül 2017
20 EYLÜL BAŞAK YENİAYI
09 Eylül 2017
6 Eylül Dolunay'ı sonrası neler olacak?
17 Ağustos 2017
21 Ağustos Güneş Tutulması
03 Ağustos 2017
7 AĞUSTOS 2017 AY TUTULMASI
08 Temmuz 2017
9 Temmuz Oğlak Dolunay'ı
17 Haziran 2017
24 HAZİRAN YENGEÇ YENİAY’I
05 Haziran 2017
9 HAZİRAN YAY DOLUNAYI
10 Mayıs 2017
11 Mayıs Akrep Dolunay'ında neler olacak?
26 Nisan 2017
26 Nisan Yeniay'da neler olacak?
08 Nisan 2017
11 NİSAN DOLUNAY’I
27 Mart 2017
“Yepyeni Bir Ben İçin, İlk Adım” 28 Mart Yeni Ay!
11 Mart 2017
12 Mart 2017 Dolunay'ında neler olacak?
05 Mart 2017
3 Mart- 16 Nisan VENÜS Retrosu
25 Şubat 2017
26 Şubat 2017 Yılın İlk Güneş Tutulması
10 Şubat 2017
11 ŞUBAT 2017 AY TUTULMASI
27 Ocak 2017
28 OCAK 2017 KOVA YENIAY’I
11 Ocak 2017
Ocak 2017 Yengeç Dolunayı
21 Aralık 2016
Merkür Retrosunda neler yaşanacak?
12 Aralık 2016
14 Aralık İkizler Dolunay'ı
27 Kasım 2016
29 Kasım Yeniay'ı
13 Ekim 2016
16 Ekim Dolunay'ında neler olacak?
02 Ekim 2016
1 Ekim Dolunay'ı neler getirecek?
15 Eylül 2016
16 Eylül'de Yılın 3 Ay Tutulması Yaşanacak!
01 Eylül 2016
1 Eylül Güneş Tutulması
31 Ağustos 2016
Yılın 3.Merkür Retrosu
17 Ağustos 2016
18 Ağustos Ay Tutulması
01 Ağustos 2016
2 AĞUSTOS 2016 ASLAN YENIAY’I
22 Temmuz 2016
20 Temmuz Dolunay'ında neler yaşanacak?
04 Temmuz 2016
4 TEMMUZ YENİAY’I Sezgilerimizin Yeniay’ı
20 Haziran 2016
20 Haziran Dolunay...Son Perde!
05 Haziran 2016
5 Haziran Yeniay'da bizi neler bekliyor?!
21 Mayıs 2016
22 Mayıs Dolunay'ında Neler Yaşanacak?
05 Mayıs 2016
6 MAYIS YENIAY’I
30 Nisan 2016
Merkür Retrosu ile hayatımızda neler değişecek?
21 Nisan 2016
22 NISAN DOLUNAY
20 Mart 2016
23 MART 1. AY TUTULMASI
13 Mart 2016
Mars Yay Burcunda
28 Şubat 2016
9 MART 2016 GÜNEŞ TUTULMASI
22 Şubat 2016
22 ŞUBAT 2016 DOLUNAY’I
22 Ocak 2016
24 OCAK 2016 ASLAN DOLUNAY’I
02 Ocak 2016
2016 Aslan Burcu
02 Ocak 2016
2016 Balık Burcu
02 Ocak 2016
2016 Kova Burcu
02 Ocak 2016
2016 Oğlak Burcu
02 Ocak 2016
2016 Yay Burcu
02 Ocak 2016
2016 Akrep Burcu
02 Ocak 2016
2016 Terazi Burcu
02 Ocak 2016
2016 Başak Burcu
02 Ocak 2016
2016 Yengeç Burcu
02 Ocak 2016
2016 İkizler Burcu
01 Ocak 2016
2016 Boğa Burcu
01 Ocak 2016
2016 Koç Burcu
09 Aralık 2015
11 ARALIK YENIAY’I
24 Kasım 2015
26 KASIM DOLUNAY’I
11 Kasım 2015
11 Kasım Yeniay'ı
Haber Yazılımı