301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Yazı Detayı
26 Haziran 2018 - Salı 21:28
 
Business Kadını Pratik Şık Saçları Sever...
Orhan Bademli
info@medyaextra.com
 
 

 

İsterseniz gelin şimdi birlikte BUSİNESS kadın profilinin en çarpıcı olanlarının modası hiç geçmeyen, saç modellerini tanıyalım... Gün içinde farklı etkileri yaratabilmek adına Business kadını, saç stilini adeta bir joker gibi kullanılır..

Tepe bölümünde zahmetsiz yarı toplu saç konseptinin keyifli LK BAHAR YAZ modelinin Business kadınının olmazsa olmaz eşlikçisidir.

SAÇ ŞEKLİ; “Business” kadınları saclarında netlik ve pratiklik sağlayan heyecan verici akımları severler..

Kare veya oval yüz enerjisine sahip olanlar yukarı tepe bölgesine doğru enerjiyi destekliyen bir ifade tarzını veren yarı toplu- yarı acık sac stillerini  tercih ederler.

Çünkü Kare veya oval yüzün yukarı toplanması, yüzü uzatarak karelerde dikdörtgen veya oval yüzlerde yukarı doğru bir efekt verir ki bu da enerjik olağan üstü bir tarz ve görünüm sağlar.

SAC RENGİ;

Bildiğiniz gibi güzellik trendleri her sezon olduğu gibi farklılık gösteriyor. Bu sezona göz atacak olursak, esmerlerin en yeni nesil, en havalı saç renklerini; serinlik hissini veren koyu renk tonlarından irize antrasit siyahların veya kahvelerine kadar tüm bu renklerin sac modelimizle uyumlu olduğunu görebilirsiniz. Bu trendin özellikle beyaz veya yoğun  tenli ve koyu veya renkli gözlü hanımlara çok yakıştığını söyleyebiliriz.

Koyu renk tonlarından antrasit kahvelere irizelere ayrıca sarının tüm yaz serinlikleine kadar uzanan renkler tüm kadınlar için öncelikli vazgeçilmezi olduğunu söyliyebilirim.

Ayrıca bu yeni nesil moda renk akımlarını ikonlaştıran kadınlar renklerin içine gölge oyunlarınıda atarak saclarda daha serin ve daha doğal renkleri görmek istiyorlar. Bu akımların beni ve ekibimi heyecanlandırdığını görmekteyim ve bu heyecanımı sizlerle paylaşmak isterim...

MAKYAJ: Mehmet yıldırım diyorki “Business kadın” pratik olduğu kadar etkili görünmekten çok hoşlanır. Yüzde tam net bir görünümü oluşturabilmek için beni etkileyen her ayrıntıyı dikkatle incelerim.

Makyajda ten dokusunun  dengeli bir formda olmasına çok önem veririm.

Tende adeta ürün yokmuş etkisi yaratmakla birlikte perde arkasında hataları kamufle edecek ince ama etkili bir fondöten uygulamasıyla yüze kusursuz bir derinlik veririm.

Açıktan koyuya  uzanan tonlamayla gölgeler yaratırken , belirgin ama doğal bir bitiş hissi veren eyeliner ile göz

üstü çizgisinin zenginliğini açığa çıkarırm.

Ayrıca göz altı iç kısmını yoğun siyah kalemle derinliğini bütünlerim.

Belli belirsiz hafif bir allıkla, dudak rengi rujun harmonisi ile makyaj sitilinize zenginlik katarım.

Bütünsel bir bakışla değerlendirirsek “Business kadınının  kendisini özel hissedebilmek için makyaj detaylarındaki sihirli dokunuşlara önem verdiğini ve çok iyi hakim olduğunu söyleyebiliriz.

 

Tüm kıyafetler, ROMAN’ın Yılbaşı Koleksiyonun dan seçilmiştir.

Kıyafet sponsoru: ROMAN /İletişim için: Roman Marka Yöneticisi: pınar@roman.com.tr/ 

 

SAC STİL TASARIM / O&V KUAFÖR /  obademli@gmail.com--0532 100 10 51

MAKYAJ TASARIM :Mehmet yıldırım/  info@mehmetyıldırım.com /Tel-0536 469 65 26

 

 

 
Etiketler: orhan bademli, saç tasarım, moda, saç modası
Yorumlar
Haber Yazılımı