301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Yazı Detayı
04 Haziran 2018 - Pazartesi 21:13
 
İlkbahar yaz sokak modası
Orhan Bademli
info@medyaextra.com
 
 

 

Ünlü markaların portföylerinde sokak modası ön planda… firmalar her yıl yeni trendler oluşturmak için çok özel çalışmalar yapıyorlar. projelendirdikleri ürün gamlarını ceşitli reklam kampanyaları ile taçlandırıp nihayi tüketiciye ulaşıyorlar.

Sokak trendlerini; podyumlar, magazin sayfaları ve internet sayfaları ile belirleyip tüm tüketici grubu ile yeni moda akımlarını paylaşıyorlar,

Bu yolculukta “saç, makyaj ve aksesuar bütünlüğü projenin tüm parçalarını oluşturuyor olsa da saç stilleri fazlasıyla önem arz etmektedir.

Pop görünümlü blok örgülü detaylarıyla karşımıza çıkmakta… Sokak saç stillerindeki akımlar, rahatlığın yanında şıklığı, özgür duruşu, elegan görünümü ve cool havası ile dikkat çekiyor. Bu cool hava, 2018 ilkbahar yaz sezonunda vazgeçilmez modellerimiz arasında yer alacak.

 

SAÇ ŞEKLİ- ORHAN BADEMLİ DİYOR Kİ…

Saç modelinizi hayal edin… Cool ve özgür duruşu kadar rahat ve aynı zamanda çok şık… Bu saçı tüm ruhunuzda hmek için TOTAL bir bakış açısı yaratın. Bu saç modelini tasarlarken amacım, gençliği, çekici bir aurayı, neşeyi ve enerjik bir tarzı vurgulamak…Sokak Saç modelimizin oluşum ve uygulama aşamaları şöyle gelişmekte;

Öncelikle tepe ön bölgesi ile vertexs bölgesinin sac bloğunu ayırarak toplarız..Daha sonra Sağ yan profil saç bloğunu, saç uç boylarına netlik verene kadar tararız.

Bu aşamadan  sonra,modelin yan profil bölgesinden yatay örgü yaparak diğer arka blok hizasınıdaki arımıda kullanarak,Sol yan profiline kadar örgülü sac tutamını örerek taşırız ve tokalarla sabitleriz.

Ardından Tepe vertexs blok saçıda ön bloktaki sac tutamını önce hacimli bir şekilde daha sonrada sıkıştırılmış net bir şekilde figürsel burgu yaparak arka ayrım kanalın ortasından zarif bir şekilde aşağı doğru hareketimizi yaparak saçı estetik bir şekilde tokalarla sabitleriz.

Tüm bu yapım aşamasından sonra total görünümün ikonlaşan maskülen görümünü sizlerle paylaşmaktanda cok mutluyuz...

RENKLENDİRME; Lider konumda bulunan tüm ünlü markalar, araştırma laboratuvarlarında renklendirme konusundaki ürünleri için her yıl özel proje ve çalışmalar yapıyorlar...

Bu çalışmaların çıktısı olan ürün gamlarının lansmanını ise nihai tüketiciye ulaşılması açısından her sezon, tüm kuaför gruplarıyla renk yolculuğuna çıkarak gerçekleştiriyorlar.

Hareketli bir ilk bahar yaz sezonu başlangıcında, “Fenomen olacak yeni nesil saç renkleriyle imza atacak tonlar..Güneş gibi parlayan” kumral sarı dorelerden, Şeftali tonlarının alt renkleriyle, flörtlerini önümüzdeki sezonda hep beraber yaşayarak göreceğiz....Sizlerde yeni nesil parlak renkledirmelerin cömertliğine  kendinizi hazırlayın.

 

MAKYAJ; Mehmet yıldırım make-up artistin küçük ilüzyonist makyaj sihirleri dikkat çekiyor... Sokak modası akımların makyajlarında güzellik oyununu bir üst seviyeye çıkaran Mehmet yıldırım, kadında her daim ışıltılı cildi ön planda tutuyor.

Gözler derinlik kazandıkça bakışlarında hayranlık bırakan make-up artistin yorumu Nişantaşı büyüsüne kapılmış. Genç kadınlar şimdi de O&V ,Mehmet yıldırımın dokunuşlarıla ınnovate yani yenilik oyuncu denemeler onun için  olagağan şeyler gibi güzelliğiyle karşımızda diyor sevgili Mehmet yıldırım!

 

Alıştığımız bronz göz makyajı yerine ince bir eyeliner ile gözlerini çerçeveleyen Mehmet yıldırım alt kirpik diplerini de siyah kalemle renklendirerek Gözler derinlik kazandıkça oyuncu ve neşeli bakışları vurgulamış…

Tek tek ayrılmış yoğun siyah kirpiklerle göz makyajını tamamlayan Mehmet yıldırım  kaşları da doğal bitişli bir ürünle doldurmuş. Sevimli enerjik modelin rujuyla aynı tonlardaki bir allıkla yanaklarını renklendirmiş.

Tabii ki sokak makyajının olmazsa olmazı doğal dudak tonlarıyla İngiliz güzelliğinin altını çizen bu stili yeni nesil rujlarla tamamlarım demiş!

 

Tüm kıyafetler, ROMAN’ın Yılbaşı Koleksiyonun dan seçilmiştir.

Kıyafet sponsoru: ROMAN /İletişim için: Roman Marka Yöneticisi: pınar@roman.com.tr/ 

SAC STİL TASARIM / O&V KUAFÖR /  obademli@gmail.com--0532 100 10 51

MAKYAJ TASARIM :Mehmet yıldırım/  info@mehmetyıldırım.com /Tel-0536 469 65 26

 

 

 
Etiketler: kadın , moda, saç, makyaj, orhan bademli, mos
Yorumlar
Haber Yazılımı