301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Yazı Detayı
04 Şubat 2017 - Cumartesi 19:57
 
Seyirciden ilk Survivor değerlendirmeleri
Yüksel Aytuğ
 
 

'Survivor' sezonu açıldı, dizi yorgunu izleyiciye de konuşacak yeni malzeme çıktı. Sezona fırtına gibi iki takımla giren 'Survivor'da bu yıl heyecan da çok, kavga da. Kıdemli okurumuz Haluk Zırh, yarışmayı mercek altına almış:
"Merhaba Yüksel Bey, merakla beklenen 'Survıvor' başladı nihayet. Tartışmalar, gruplaşmalar, alınganlıklar da çok erken başladı. Yarışmaya gelen arkadaşlara sanırım kurallar anlatılmamış.
Kimin adı yazılırsa itiraz ediyorlar. Sevgili arkadaşlar, kural böyle; seni yazma, beni yazma, ne yapacaklar? Alp Kırşan ile Acun'u mu yazsınlar?
Bu arada Acun mu hata yaptı, yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum; bu hafta Ağırlık Kaldırma Yarışması'nı Acun, 'Olimpiyatlardan alınan yeni oyunlarımızdan biri' diye tanıttı. Halbuki daha evvel de bu yarışma vardı. Yüksel Bey, bir de anlayamadığım; yarışmacılar kendi aralarında gayet anlaşılır şekilde konuştukları halde, konuşmaları ayrıca alt yazı ile veriyorlar. Çok da güzel yapıyorlar. Ben bunu işitme engelliler için yapıyorlar sandım, ancak grup konuşmaları dışındaki konuşmaları alt yazı ile vermiyorlar. Aslında tüm konuşmaları alt yazı ile verseler, işitme engelli vatandaşlarımız da faydalanırlar diye düşünüyorum. Teşekkürler, iyi çalışmalar dilerim. Kolay gelsin."
Köşemizin bir başka müdavimi Engin Nur ise 'arızalı' yarışmacı seçimlerine takılmış:
"Sayın Yüksel Bey, Acun Ilıcalı'ya çok şaşırıyorum. Çok iyi bir televizyoncu, çok iyi programlar yapıyor, reytingleri yüksek işlere imza atıyor. Fakat bazı seçimleri felaket. Acaba mahsus mu yapıyor diye düşünüyoruz. 'Survivor' programına aldığı kişilerin arasına bir aykırı kişi koyması, o programı kötüye götürüyor. Geçen sene Semih, ondan evvel Turabi insanı sinir edenlerdi. Bu sene gene Erdi diye birini buldu, daha ilk günden sinir olmaya başladık. İnşallah tez elden elenir de rahat ederiz. Sağlıklı kalın..."

 
Etiketler: Seyirciden ilk Survivor değerlendirmeleri,yüksel aytuğ
Yorumlar
Haber Yazılımı